Власна кінцівка твору «Федько-халамидник»

Власна кінцівка твору Федько-халамидник Твори з укр. літ.

Якби ти міг створити власну кінцівку оповідання “Федько-халамидник”, якою б вона була? ЧИ покарав би ти Толю? Чи одужав би Федько? Свій фінал твору «Федько-халамидник» можна написати за прикладом.

Власна кінцівка твору «Федько-халамидник»

Федько, збентежений і розгублений, стояв перед розлюченим батьком. Його витівка здалась жахливою, і він очікував суворого покарання.

Натомість батько, похитавши головою, мовив: “Федьку, ну навіщо ти це зробив? Я бачу, що ти щиро каєшся. Замість покарання, я пропоную тобі урок.”

Федько здивовано глянув на батька.

“Ти будеш щодня допомагати мені на пасіці,” – продовжив батько. “Ти будеш бачити, як бджоли збирають нектар, як вони будують стільники, як вони виробляють мед. Ти зрозумієш, скільки праці потрібно, щоб отримати цю солодку й корисну їжу.”

Федько погодився. Наступного дня він почав допомагати батькові на пасіці. Він з цікавістю спостерігав за бджолами, вчився доглядати за ними, допомагав збирати мед.

З часом Федько став справжнім знавцем бджільництва. Він з повагою ставився до цих працьовитих комах і розумів, скільки коштує їхня праця.

Одного разу, коли Федько збирав мед, він помітив, що одна бджола заплуталась у павутинні. Він обережно звільнив її, і бджола, на знак подяки, сіла на його руку. Федько відчув тепло і радість. Він зрозумів, що не лише люди, а й всі живі істоти потребують допомоги і захисту.

З того дня Федько став зовсім іншим. Він більше не пустував, а старанно допомагав батькам, піклувався про тварин і бджіл. Він виріс добрим, чесним і працьовитим чоловіком, якого всі поважали.

Мораль:

  • Іноді з помилок можна отримати цінні уроки.
  • Праця і відповідальність роблять людину кращою

Автор – Світлана Кобец

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено

Оцініть статтю
Додати коментар