“Якби у мене був летючий корабель” твір

твір летючий корабель якби я мав 5 клас

В казці “Летючий корабель” розповідається про те, як звичайний хлопець, з допомогою чарівних сил зміг побудувати летючий корабель і отримати царівну в дружину. Я хочу розповісти щоб я робив, Якби у мене був летючий корабель та хто мій улюблений герой казки “Летючий корабель”.

Міні твір “Якби я мав летючий корабель”

Мені б дуже хотілось мати справжній летючий корабель. І ось чому:

За допомогою летючого корабля я б міг летіти, де завгодно, не обмежуватися дорогами або шляхами. Захотів відвідати найвіддаленіші куточки світу – просто піднявся в повітря та полетів туди.

Також маючи летючий корабель, я б міг допомагати рятувати людей, які потрапили в біду, досліджувати незвідані місця та зустрічати нових друзів у кожному куточку світу.

Третє, це була б неймовірна можливість вивчати та розвивати свої здібності. Пілотування летючого корабля вимагало б знань та вмінь у багатьох галузях – від фізики та навігації до інженерії та комунікацій. Я б навчився багато нового і розвивав свій розум.

Я розумію, що летючий корабель це всього лише мрія, але дитячі мрії завжди можуть стати реальністю, якщо вірити в них та працювати над ними.

Мій улюблений герой казки “Летючий корабель”

Мені дуже подобається казка «Летючий корабель» та її головний герой Дурень. У цього персонажа добре серце, і насправді він не такий дурний, яким його вважали батьки. Дурень допомагає старому дідусю, а отримавши корабель бере на нього всіх зустрічних. Кожен із них виявляється корисним потім. Їхня дружба перемагає всі підступи царя.  Завдяки таким друзям цар все ж віддає свою дочку заміж за Дурня.

Тести до казки "Летючий корабель"
Пройти тест до української народної казки "Летючий корабель" варто, щоб зрозуміти наскільки добре ти розумієш тему та пам'ятаєш сюжет твору.
Оцініть статтю
Додати коментар