Чому ліси називають «легені планети»?

Чому ліси називають «легенями планети»? Відповідь на це запитання Ви зможете знайти в даній статті.

Чому ліс називають «легенями планети»?

Ліси називають «легенями планети», тому, що вони перероблюють вуглекислий газ, на кисень, який так потрібен для життя живих організмів. В процесі переробки кисню в організмі він перетворюється на вуглекислий газ, який людина потім видихає. Дерева, в свою чергу, потребують саме цей газ, і тому вони поглинають його через пори свого листя. В поєднанні з водою та з допомогою сонячного світла ці два компонента утворюють крохмаль та іншу поживність для рослин.

Середнє за розміром дерево за добу може дати таку кількість кисню, якої б вистачило для 4-х людей. 1 гектар лісу здатен поглинути вуглекислий газ, що утворився при диханні 250-ти чоловік. Людина може прожити без їжі тиждень, без води – лічені дні, без повітря – відразу гине. Якби не було рослин, то запас кисню б не поповнювався та все живе перестало б існувати.

Ліси – «фабрика» кисню, саме тому рекомендують частіше перебувати на свіжому повітрі, зокрема в лісах, оскільки там місцевість, яка насичена киснем, завдяки зеленим друзям.

Ліси впливають на очищення повітря від різних мікроб, пилу, та запобігають подальшому розвитку.

Отже, ліси називають, не тільки «легенями планети», а ще й «кисневим цехом» та «зеленим золотом», оскільки вони є дуже важливими компонентами життя всіх живих організмів, і є неймовірно дорогими для природи.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Природознавство
Коментарі:
  1. 2 месяца ago
  2. 2 месяца ago
  3. 2 месяца ago
  4. 2 месяца ago
  5. 2 месяца ago
  6. 2 месяца ago

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *