Чому трагедію «Ромео і Джульєтта» називають трагедією?

Якщо Ви цікавитесь класикою світової літератури, і Вам хочеться знати більше, зокрема знати, чому «Ромео і Джульєтта» називають світлою трагедією та інші питання, пов‘язані з даним твором, то для Вас буде корисною наступна стаття.

Чому трагедію «Ромео і Джульєтта» називають трагедією?

«Ромео та Джульєтта» — трагедія англійського письменника, Вільяма Шекспіра, в якій розповідається про трагічне кохання двох молодих веронців, які були з ворожих сімей.

Трагедія – жанр літературного твору, який має зазвичай філософський зміст, є актуальним в політико-соціальному та духовному планах, відзначається напругою психологічних переживань героїв. Трагедія – твір, який майже завжди закінчується загибеллю головного героя.

Трагедія «Ромео і Джульєтта» розповідає нам про справжнє кохання двох молодих людей, які походили з ворожих сімей. В кінці твору вони гинуть, наклавши на себе руки, це був знак протесту проти батьків, які не бажали щастя своїм дітям, які не могли піти всупереч своїм принципам, які були надзвичайно впертими, щоб поступитися своєму баченню на щастя власних дітей.

Чому трагедію «Ромео та Джульєтта» називають «світлою» трагедією?  Трагедія «Ромео та Джульєтта» несе для нас великий зміст, показує силу кохання, всупереч усім перешкодам, головні герої своїми вчинками хотіли показати наскільки сильне почуття кохання, наскільки воно світле, наскільки прекрасне, що заради нього треба йти на поступки, та зневажати своїми переконаннями. Вони хотіли довести батькам, що дійсно між ними є кохання, і що треба возз’єднатися з сім‘єю коханої/коханого, але, попри великий жаль, їм це вдалося зробити тільки після гибелі.

Важко усвідомити той факт, що смерть двох молодих закоханих сердець змусила з‘єднати дві ворожі сім‘ї, які ніколи самостійно не могли цього зробити.

Отже, трагедію «Ромео та Джульєтта» називають «світлою» трагедією, оскільки вона стала прикладом для багатьох поколінь, в плані того, що треба йти на поступки, коли річ йде про справжнє кохання.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Твори

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *