Цікаві факти про хижаків

Чи знаєте ви щось цікаве про хижаків? Цікава інформація про хижаків для дітей і дорослих зібрана в цій статті.

Цікаві факти про хижаків

Тигр
Цікавий факт …. Тигри володіють гіпнозом. На полюванні, углядівши жертву, тигр здатний виробляти звуки дуже низької частоти, які наводять на жертву такий жах, що вона впадає в стан заціпеніння і не може ворухнутися. Тигр з легкістю нападає на жертву і перегризає їй горло. Тигр не єдиний «гіпнотизер» у світі хижих тварин. Здатністю до гіпнозу володіють і леви, і інші хижі кішки, чудовими гіпнотизерами є змії, які здатні ввести в стан заціпеніння жертву рухами і поглядом, хоча змії практично нічого не бачать. Основним органом орієнтації в просторі у змій є чутливий язик і нюх.

Інший цікавий факт стосується будови лап тигра. На передніх лапах тварини є тільки по 5 пальців, як і у людини, а на задніх лапах тигри мають лише по 4 пальця. Довжина кігтів тигра від 80 до 100 мм.

Всі бачили забарвлення тигра. Тигр має смугасту шерсть. Це фарбування допомагає тварині ховатися в заростях лісу, де тіні від гілок дерев змінюються просвітами від сонячних променів. Тигра нелегко розгледіти серед лісової рослинності. Але мало хто знає, що смугаста у тигрів не тільки шерсть, але і шкіра. На ній є світлі і темні смужки.

Популяція тигрів на землі постійно скорочується. Тигр дуже потайна тварина. Не всякому мисливцеві доведется його зустріти в природі. Вважається, що тигри ненажерливі і кровожерливі. Насправді не всі тигри нападають на людину. Статистика показує, що тільки 3 % тигрів здатні на напад. Нападають, як правило, травмовані або хворі тварини. Напади спостерігаються, коли тигри голодують. В інших випадках тигр намагається уникати зустрічей з людиною.

опис леваЛев
Тільки леви в сімействі котячих мають явні відмінності за статевою ознакою. У самців цих кішок є густа грива, їхнє тіло крупніше тіла самки. У самок гриви немає, вони менше самців. Дорослим вважається лев у віці п’яти років. У цей час середня вага лева самця становить приблизно 250 кг, довжина тіла лева досягає 2 метрів, довжина хвоста 1 метр. Самки дрібніші: вага 150 кг, найбільший лев, який потрапив до Книги рекордів Гіннеса, важив 313 кг. У зоопарку Лондона самець лева важив 375 кг.

Леви однакові тільки на перший погляд. Звірі відрізняють один одного за формою морди. У кожного лева вона своя, як відбитки пальців у людей.

Леви нападають на людей у ​​разі голоду. Нападають на людей також хворі тварини. Напад може бути викликаний вторгненням людини та територію, де мешкає лев одинак ​​або левиний прайд. Леви нападають на людей значно рідше, ніж крокодили.

ведмыдь загадкиВедмідь
Кігті ведмедя не втягуютьсяи на відміну від кігтів більшості диких кішок. Удар лапи дорослого бурого ведмедя може розірвати людину навпіл. Ведмеді дуже швидко бігають. Наприклад, ведмідь грізлі може наздогнати навіть коня.

Ведмеді з настанням зими впадають у стан анабіозу, який називається зимовою сплячкою. Цей стан до кінця не вивчено. Відомо тільки, що всі життєві процеси в організмі тварини сповільнюються.

Ведмеді добре плавають. Часто ведмеді спритно ловлять рибу на мілководді в період її нересту. За літо ведмідь запасається підшкірним жиром та іншими поживними речовинами, яких йому вистачає, щоб перезимувати в барлозі.

Цікавинки про хижаків, цікаві відомості про хижаків ви можете додавати через форму коментарів.

Автор: Гнатюк У рубриці: Цікаві факти про тварин
Коментарі:
  1. 6 месяцев ago
  2. 6 месяцев ago

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *