Цікаві факти про розмноження тварин

Яка тварина дає найбільше потомства, Ви дізнаєтеся з цієї статті.

Яка тварина дає найбільше потомства?

Серед усіх тварини перше місце належить трав’яний жабі, яка живе по всій Європі. Трав’яна жаба може народжувати на світ більше 1000 ікринок починаючи з березня і закінчуючи в середині листопада.

Найбільш плідна тварина серед ссавців — це кролик. Ще в давнину кролик вважався символом родючості. Тварини в країнах Європи розмножуються тільки влітку або навесні. А ось завезені кролики в Нову Зеландію та Австралію дають потомство круглий рік. Векика кількість цих кролів призводить до втрати або псування ними врожаю, тому в цих країнах вони вважаються навіть шкідниками.

Найбільш плідна тварина серед гризунів — це миша. Якщо в навколишньому середовищі сприятливі умови, то миша здатна народжувати потомство до 6 раз на місяць! Крім того, нові гризуни вже через місяць можуть давати своє потомство.

Серед тварин, що мешкають в солоних водах, найбільш плідним є корали. Наприклад, корали Великого Бар’єрного Рифа щовесни дають потомство. При масовому розмноженні він стає рожевого кольору. Хоча вченим, насправді, так і не вдалося підрахувати, скільки ж яєць виробляє один корал, вони впевнені, що це просто-таки величезна кількість — мільйон і більше від одного корала.

Ще один морський представник з високою репродуктивною функцією — це хребетна рибка Мола-Мола. Самка може виробляти до 300 млн. нових особин.

Серед комах найбільш плідною є капустяна попелиця. Кожен день літа вона відкладає до 10 яєць. Ще один представник — це королева африканських мурах, яка за місяць виробляє близько 3-4 мільйона яєць.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися, яка тварина дає найбільше потомства.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про тварин

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *