Аудіокнига “Різдвяна пісня в прозі” (Скорочено)

Аудіокнига Різдвяна пісня в прозі Зарубіжна класика

Діккенс “Різдвяна пісня в прозі” аудіокнига скорочено слухати українською варто, щоб згадати історію про те, що будь-яка людина може змінитися.

“Різдвяна пісня в прозі” аудіокнига слухати

Ця історія розповідає про подорож Ебенізера Скруджа, озлобленого та скупого старого, якого відвідують привиди Різдва минулого, теперішнього та майбутнього. Через ці зустрічі Скрудж змушений зіткнутися зі своїм минулим, сьогоденням і майбутнім, що зрештою змушує його змінитися і стати краще.

Аудіо “Різдвяна пісня в прозі” слухати з картинками набагато краще, адже так короткий зміст книги запам’ятати набагато легше.

“Різдвяна пісня в прозі” цікаві факти

Діккенс написав «Різдвяну пісню» всього за шість тижнів! Тобто трохи більше ніж за 1000 годин. Діккенс почав одержимо писати в жовтні 1843 року і закінчив свою повість наприкінці листопада — якраз на Різдво.

«Різдвяна пісня» вперше була опублікована 19 грудня 1843 року, а перший тираж був розпроданий на Святвечір. Тоді було розпродано 6000 примірників. Протягом року книгу перевидали 13 разів!

Діккенс не заробив дуже багато грошей на перших виданнях «Різдвяної пісні». Попри те, що книга була стала бестселером, Діккенс був дуже вимогливим до форзаців і того, як книга була переплетена, і вартість друку книги забрала значну частину його потенційних прибутків.

Невдовзі після публікації книги у Британії почалося зростання благодійних пожертвувань, і багато хто вважає, що це сталося через те, як історія викликала у людей почуття.

Новела популяризувала такі звичаї, як прикрашання різдвяних ялинок, надсилання вітальних листівок і важливість сім’ї та громади під час святкового сезону.

"Різдвяна пісня в прозі" тести
Пройти тест до твору Діккенса "Різдвяна пісня в прозі" варто, щоб зрозуміти наскільки добре ти розумієш тему та пам'ятаєш сюжет повісті.
Оцініть статтю
Додати коментар