Август Глуп характеристика

авґуст ґлуп характеристика героя 5клас

Авїуст Ґлуп характеристика героя твору “Чарлі та шоколадна фабрика” допоможе розкрити його образ, виділити риси характеру.

Август Глуп характеристика героя

Авґуст Ґлуп – товстий хлопчик, який не любить нічого, крім їжі. Він перший знайшов золотий квиток. Август грубий та жадібний. Його батьки вважають за краще потурати йому, аби не слухати його ниття.

Через свою жадібність та ненажерливість на фабриці він падає у шоколадну річку, і його засмоктує одна з супертрубок. Так закінчилася його екскурсія фабрикою.

Риси характеру: зарозумілий, жадібний, неслухняний.

Авґуст Ґлуп цитатна характеристика

“На знімку був дев’ятирічний хлопець, такий тілистий, ніби його надули велетенською помпою. З усього його тіла випиналися  здоровезні обвислі складки жиру, а лице нагадувало потворну грудку тіста з маленькими смородинками очей, що зажерливо поглядали на світ.”

“Я знала, що Авґустусь знайде Золотого квитка, — сказала його мати журналістам. — Він щодня з’їдає стільки шоколадних цукерок, що було б просто неймовірно, якби він його не знайшов. їсти — це його пристрасть. Це єдине, що його цікавить.”

“Авґустус Ґлуп, як ви вже, мабуть, здогадалися, нищечком підкрався до річки і тепер стояв на березі навколішки, з шаленою швидкістю заливаючи собі жменями в рот рідкий гарячий шоколад.”

“Але Авґустус ніби оглух і не чув нічого, крім поклику свого велетенського шлунка. Він простягся долі на весь зріст, витяг шию і по-собачому сьорбав з річки шоколад.”

Оцініть статтю
Додати коментар