Які поради можна дати героям “Чарлі і шоколадна фабрика”?

Мої поради героям казки Чарлі та шоколадна фабрика 5клас

Мої поради героям казки “Чарлі та шоколадна фабрика”

Авґуст Ґлуп – я рекомендую тобі їсти здорову їжу, овочі та фрукти. Їж менше солодощів, бо це шкідливо для твого здоров’я. Також тобі потрібно перебороти жадібність, навчитися відчувати міру в усьому та поважати інших.

Чарлі Бакет – ти мені сподобався. Ти добрий та чесний. Я бажаю тобі стати впевненим у собі. Також гарно навчайся, адже для управляння шоколадною фабрикою потрібно багато знати. Також бажаю тобі залишатися таким же добрим та люблячим.

Верука Солт – я рекомендую тобі зменшити пихатість та гордість. Навчися цінувати те, що маєш та виявляй повагу до оточуючих. Тобі потрібно зрозуміти, що не все в житті можна отримати, тому контролюй свої бажання та емоції.

Майк Тіві – тобі потрібно працювати над своїми емоціями. Агресія – це не вихід, вчися самоконтролю. Також рекомендую тобі не бути таким самоупевненим та з повагою ставитися до оточуючих. Тобі потрібно знайти справжніх друзів, тоді реальне життя буде цікавіше вигаданого.

Віолетта Борегард – я рада, що ти стала чемпіонкою, досягла своїх цілей. Та все ж я рекомендую тобі не бути такою жадібною. А ще менше їж жувальних гумок, через це може бути виразка у шлунку. Бажаю знайти тобі цікаве та корисне хобі.

Вілі Вонкі – я вважаю, що Вам потрібно навчитися довіряти людям та радіти життю.

Що порадили б ви батькам героїв повісті-казки Чарлі і шоколадна фабрика? Пишіть свої думки в коментарях.

Оцініть статтю
Додати коментар