Характеристика Чарлі Бакета

чарлі баккет характеристика 5клас

Характеристика Чарлі Бакета допоможе підготувати розповідь про героя твору Роальда Даля, визначити риси характеру та чесноти, описати його зовнішній вигляд.

Характеристика Чарлі Бакета

Риси характеру Чарлі Бакета: добрий, щирий, скромний, терплячий, вихований, чемний, щедрий, сердечний, безкорисливий, нежадібний, уважний, доброзичливий та турботливий.
Головна чеснота Чарлі Бакета — це його добре серце.

Скільки років Чарлі? 9 років

Чарлі Бакет – головний герой твору «Чарлі та шоколадна фабрика», хлопчик з бідної сім’ї. Він є втіленням усього доброчесного.

На початку твору малий Чарлі позбавлений повноцінної їжі, ліжка та будь-якої приватності. Попри це, він ніколи не скаржиться на життя, любить та поважає батьків. Щоранку Чарлі збирає сили, щоб піти до школи, хоча в холодні місяці ледь не замерзає. І кожного вечора він повертається додому, проводить час зі своїми прикутими до ліжка бабусями та дідусями.

Чарлі добре вихований. Він ввічливий та спокійний. Хлопчик говорить лише тоді, коли до нього звертаються. Він ніколи не просить більше, ніж йому дають. Він з нетерпінням чекає свого дня народження, бо лише у цей день, один раз на рік він може поласувати шоколадною плиткою Wonka. Замість того, щоб з’їсти її відразу, Чарлі смакує її (кусок за шматком) протягом багатьох місяців.

Будинок Чарлі знаходиться біля фабрики й він мріє одного дня потрапити на фабрику. Коли золоті квитки починають потрапляти в руки неприємних, жадібних дітей, Чарлі ніколи не скаржиться на несправедливість.  Єдиний коментар Чарлі полягає в тому, що батько Веруки грає не зовсім чесно.

За лагідною та доброчесною зовнішністю Чарлі ховається внутрішня сила та мужність. Він стикається з новими викликами та таємницями фабрики з тією ж хоробрістю, з якою долає труднощі свого повсякденного життя. Для нього всі пригоди на шоколадній фабриці є цікавими та захоплюючими.

За свою доброту, щирість та терплячість хлопчик отримав таку винагороду, про яку і мріяти не міг. Він здобув прихильність містера Вонки та став його наступником.

Зовнішній вигляд Чарлі Бакета:

“малий Чарлі Бакет”

Чарлі Бакет з кожним днем худнув і худнув. Обличчя його стало страшенно бліде і виснажене. Шкіра так щільно обтисла йому щоки, що з-під неї аж випиналися кістки. Сумнівно було, що він протягне так довго й не захворіє.”

Чарлі Баккет анкета героя

анкета героя чарлі баккет

Чарлі Баккет цитати до образу

Чарлі було найгірше. І хоч батько з матір’ю часто за обідом чи вечерею віддавали йому свої порції, та хлопцеві все одно було мало, бо він ріс. Чарлі страшенно кортіло чогось ситнішого й смачнішого за капусту з капусняком. А понад усе він хотів… ШОКОЛАДУ.”

“Чарлі Бакет міг відчути смак шоколаду єдиний раз на рік, на свій день народження.”

“Отак Чарлі примудрявся розтягти десятицен-тову плиточку шоколаду більш як на місяць.”

“Вони любили цього хлопчика. Чарлі був їхньою єдиною в житті радістю і вони цілісінькими днями чекали його вечірніх відвідин.” (бабусі та дідусі)

“Але Чарлі Бакет ніколи не отримував бажаного, бо батьки не мали на це грошей, тож що довше лютувала холоднеча, то нестерпніше мучив його вовчий голод.”

“Чарлі Бакет? Мабуть, отой худющий кур-дупель, що стоїть біля дідугана, схожого на скелет.”

“— Розумієш, люба дитино, я вирішив усе це тобі подарувати. Як тільки підростеш і зможеш нею управляти, фабрика стане твоєю.

Чарлі витріщився на містера Вонку. Дідунь Джо роззявив рота, намагаючись щось сказати, але не міг видушити й словечка.”

Оцініть статтю
Додати коментар