Верука Солт характеристика

верука солт характеристика героїні 5клас

Верука Солт характеристика героїні твору “Чарлі та шоколадна фабрика” допоможе виділити її риси характеру, описати зовнішність та розкрити образ.

Верука Солт характеристика

Верука Солт – розпещена та нахабна дівчина з сім’ї власника фабрики з переробки горіхів. Скільки років Веруці у тексті не вказано. Верука Солт “жила зі своїми заможними батьками в далекому величезному місті”. Верука вимагає все, що вона хоче, і влаштовує істерики, поки батьки не задовольнять її вимоги.

Верука Солт риси характеру: вередлива, заздісна, нахабна.

Дізнавшись про золотий квиток дівчинка захотіла його отримати. Батьки скуповували всі шоколадні батончики, які потім розпаковували працівниці на фабриці, допоки не знайшли омріяний золотий квиток.

Через капризність Верука покидає екскурсію фабрикою. Дівчина вимагала для себе білку. Коли Віллі Вонка відмовляє їй, то вона вирішує взяти білку сама. І, як відомо, після цього жадібну Веруку білки викидають у смітник.

Верука Солт цитатна характеристика

— А я хочу побачити Веруку Солт! — вигукнув ще хтось із натовпу. — Це та, чий батько купив півмільйона батончиків, а потім змусив працівниць своєї фабрики їх розгортати, аж доки знайшли Золотий квиток! Він купує все, чого їй заманеться! Абсолютно все! Ото заверещить — і вже все має!”

— Татку! — закричала Верука Солт (та дівчина, яка мала все, що забажає). — Татку! Я хочу умпа-лумпу! Дістань мені умпа-лум-пу! Негайно хочу умпа-лумпу! Заберу його додому! Скоріше, татку! Дістань мені умпа-лумпу!”

— Татку, — заявила Верука Солт, — я хочу такого човна! Купи мені точнісінько такого самого великого рожевого карамельного човна, як у містера Вонки! І ще я хочу багато умпа-лумпів, щоб вони мені веслували, і хочу шоколадну річку і ще хочу… хочу..”

“— Хочу білочку. Я тільки й маю вдома, що двох собак, чотирьох котів, шістьох кролів, двох папуг, трьох канарок, одного зеленого какаду, одну черепаху, акваріум з золотими рибками, клітку з білими мишками і старого дурного хом’яка! А я хочу білочку!”

Можливо, моя доня трохи розбещена — я не заперечую, — та це не означає, що ви можете її взяти й підсмажити.”

Оцініть статтю
Додати коментар