Богдан Лепкий “Мишка” аудіокнига (скорочено)

Богдан Лепкий Мишка аудіокнига Українські книги

Богдан Лепкий “Мишка” аудіокнига скорочено слухати онлайн варто, щоб згадати історію мишки, яка покарала жадібних та брехливих людей.

Аудіо “Мишка” скорочено подане у відео. Його доповнюють картинки, ілюстрації до твору, які допомагають краще запам’ятати зміст.

Слухати аудіокнигу “Мишка” Лепкий

Була собі мишка, яка мешкала у кутку хати зі своїми дітьми і виходила з нори лише тоді, коли нікого не було видно в хаті. Вона мала сестер у місті, які розповідали їй при зустрічах про бідність та війну. А у господарів дому, де жила мишка була і їжа і гроші. Той чоловік забив двох великих кабанів, а м’ясо закоптив та продав. Гроші ж він ховав у ящик.

Одного разу мишка повернулася додому і помітила незнайому заплакану жінку, яка просила трохи молока для голодних дітей, але отримала відмову. Мишці стало соромно і вона вирішила знищити гроші жадібних господарів. Гризла вона кілька діб, бо грошей у ящику було багато.

Коли господарю знадобилися гроші і він поліз до ящика під ліжком, то у нього волосся дибом стало. Він накинувся на господиню з кулаками, звинувачуючи її в тому, що не схотіла кота завести, і через це миші гроші погризли.

Після цього Мишка вирішила покинути хату і втекти разом зі своїми дітьми на поле. Адже краще там, ніж у такій хаті.

Богдан Лепкий "Мишка" тести з відповідями
Пройти тест до твору "Мишка" Богдана Лепкого варто, щоб зрозуміти наскільки добре ти розумієш тему та пам'ятаєш сюжет твору про справедливість.
Оцініть статтю
Додати коментар