Чим модель об’єкта відрізняється від реального об’єкта

Чим модель об’єкта відрізняється від реального об’єкта?

Різниця між моделлю і реальним об’єктом – модель має тільки ті властивості оригіналу, які важливі під час певного дослідження. Модель може бути точною копією об`єкта (хоча виконана з іншого матеріалу та в іншому масштабі) або відображати деякі характерні властивості об`єкта в абстрактній формі.

Що таке модель?

Модель – це аналог реального об’єкта-оригіналу, що використовується для його вивчення.

Модель відрізняється від його реального об’єкта. Модель є джерелом інформації про об`єкт і допомагає пояснити, зрозуміти або вдосконалити цей об`єкт.

Люди завжди використовували концепцію моделі, намагаючись з її допомогою відтворити абстрактні ідеї й реальні об`єкти. Моделювання охоплює широкий діапазон аспектів людського спілкування – від наскального живопису і спорудження ідолів до складання систем складних математичних рівнянь, що описують політ ракети у космічному просторі. При цьому головним є те, що подібність між об`єктом і моделлю суттєва, а різниця – несуттєва.

Для чого використовують моделі?
Для зберігання та розширення знання про оригінал, його властивості та структуру, керування реальним об’єктом та проведення експериментів.

Оцініть статтю
Додати коментар