Характеристика Меггі “Чорнильне серце”

чорнильне серце характеристика меггі 7клас

“Чорнильне серце” харатеристика Меггі допоможе зрозуміти внутрішній світ героїні, визначити її риси характеру, скласти анкету її образу.

Характеристика Меггі з твору “Чорнильне серце”

Меггі – 12-річна дівчинка, дочка палітурника Мортімера Фольхарта. Вона обожнює читати книжки. Це захоплення передалося Меггі від батька, якого вона ніжно називає «книжковим лікарем».

Риси характеру Меггі – весела, відважна, смілива, добра, наділена магічною силою, цілеспрямована, розумна.

Меггі виросла без матері, батько та книжки стали її світом, саме книжки формують уявлення дівчинки про те, яким має бути життя. її батько Мо є книжковим фанатом, саме він навчив Меґі цінувати красу друкарського слова.

Але, крім цієї пристрасті, Меггі, героїня книги “Чорнильне серце”, мала здатність “оживлювати книги”, як і її батько. Вони можуть оживлювати героїв із прочитаних ними вголос книжок. Однак ця таємниця, як і обставини зникнення її мами, розкрилася дівчинці лише під час незвичайних подій: неочікуваних, жахливих і нереальних.

У Меґі є сховок — скринька з книжками, яку вона бере із собою в кожну подорож. Саме книжки навчили дівчинку мислити, відрізняти добро від зла, поважати кожну людину й бажати всім щастя. Лише така позитивна героїня здатна побороти темні сили, не допустити світове зло на Землю й визволити власних батьків.

Меггі – розумна та кмітлива дівчинка, вона примусила повірити Басту, що вбити письменника – наразити себе на смертельну небезпеку. Вона незважаючи на страх, готова на все аби завадити планам Каприкорна. І у неї все виходить. Завдяки їй повертається мама, а Каприкон та його люди безслідно зникають.

Меггі з гідністю проходить усі випробування, бо має сильний характер, мету, до якої іде, любить своїх рідних, друзів, персонажів своїх книжок. Усі ці якості вона взяла з книжок, які є її найбільшим найтяжчим скарбом

 Паспорт-анкета Меггі

1. Ім’‎яМеггі
2. ПрізвищеФолхарт
3. Скільки років Меггі з твору “Чорнильне серце”?12 років
4. Місце проживанняПостійно його змінює
5. БатькиМонтімер Фолхарт
6. Рід занятьУчениця
7. Риси характеруДопитлива, талановита, винахідлива, розумна, смілива, любляча донька.

Сенкан Меггі “Чорнильне серце”

 1. Меггі
 2. розумна, талановита
 3. Читає, цікавиться, бореться
 4. Вона любить читати книги.
 5. Талант

“Чорнильне серце” цитатна харакетристика Меггі

“Меґі дивилася йому просто в очі. Вона завжди бачила, коли батько казав неправду, хоч би як він це приховував.”

“Це від нього (від батька) Меґі успадкувала пристрасть до книжок. Коли іноді вона прокидалася з поганого сну й утікала спати до нього, то ніщо не присипляло її краще, ніж його спокійне дихання й шелестіння сторінок. Ніщо не проганяє страшних снів швидше, ніж шурхіт задрукованого літерами паперу.”

” А Меґі коси дісталися біляві – од матері, про яку вона знала лише з кількох вицвілих фотознімків. “Радій, що ти більше схожа на неї, ніж на мене, – часто казав Мо. – Така голова, як у мене, до дівочої шийки зовсім не пасувала б”. Але Меґі дуже хотілося бути схожою на батька, адже на світі не було іншого обличчя, яке б вона так любила.”
“– Скільки ж це вже їй? – Вогнерукий усміхнувся до дівчинки… – Дванадцять, – сказав Мо.”

“Книжки підбадьорювали Меґі, коли в неї було сумно на душі, проганяли нудьгу,”

“..на думку Меґі, слово “палітурник” не дуже пасувало до батькової професії, і кілька років тому вона змайструвала на двері його майстерні табличку з написом: “Мортимер Фольхарт, книжковий лікар”.

“улюблена квітка Меґі мак самосій. Його пелюстки легко можна було засушувати між сторінками в книжках, а маточка, коли її притиснути до шкіри, залишала слід у вигляді зірочки. “

“А план Меґі мала такий: вона вирішила навчитися складати історії, як це робив Феноліо. Вона хотіла навчитися знаходити такі слова, які можна було б читати вголос матері, не потерпаючи, що з них хтось вийде і що той хтось дивитиметься на неї очима, сповненими туги за домівкою. Бо лише слова могли повернути їх додому – повернути всіх тих, хто був створений просто з літер. Меґі поклала собі, що саме слова стануть її ремеслом. “

“Книжки мають бути важкі – бо в них цілий світ”

“Чорнильне серце” аудіокнига слухати

Охарактеризуйте образ Меггі з роману “Чорнильне серце” у коментарях, розкажіть чим вам сподобалася ця героїня.

Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Влад Лапукіч

  Автор аутиист

  Відповіcти
 2. ~Kettie..

  вы більше на нього схожі, тим баче, вам не всеодно що списувати? радійте що хоч щось є

  Відповіcти
 3. ~Kettie..

  дякую автору 🙂

  Відповіcти