Чим мені сподобалась “Аліса в країні Див”? (Відгук)

Чим мені сподобалась Аліса в країні Див Твори

Відгук на прочитану книгу “Аліса в країні чудес” допоможе написати чим мені сподобалась розповідь про дівчинку, чим вона вразила?  

Чим мені сподобалась “Аліса в країні Див”?

Моя улюблена книга “Аліса в країні чудес “. Вона привернула мою увагу з перших рядків своєю неперевершеною фантазією та вигадливим світом.

Мої враження від твору “Аліса в країні див” важко передати словами, оскільки кожна сторінка наповнена чудесами і несподіванками.

Мені подобається, як Льюїс Керролл змішує реальність з фантазією, створюючи унікальний світ, де все можливо.

Особливо мені сподобалась дівчинка Аліса – головна героїня цієї казки. Вона була допитливою та багато знала на свій вік: «Цікаво скільки миль я вже пролетіла?».  Аліса також є дуже обережною: «Ні, я це пити не буду, а спершу роздивлюся…». Вона є досить розважливою та займається самовихованням: «Ну ж бо не має сидіти й отак собі рюмсати, – озвалася Аліса до себе суворо….».

Кожен персонаж у книзі “Аліса в країні див” має свою власну історію та характер, що робить їх живими та цікавими для читача.

Наприклад, Чеширський кіт хоча і є загадковим і незграбним персонажем, але ж його хитрість та здатність зникати зводить з розуму не лише Алісу, але й вартових Королеви.

Або Божевільний Капелюшник – він ніби ексцентричний, але доброзичливий. Його безперервні чаювання та стрибки з однієї теми на іншу роблять його історію насиченою та захопливою.

А Березневвий Заєць? Він постійно кудись поспішає.  Його нестримна енергія завжди надихає на посмішку.

Читаючи  твір”Аліса в Країні Див” я отримав не лише задоволення від книги, а й пізнав безмежну силу уяви та творчості.  Адже ця книга надихає читача мріяти, дозволяючи відчути, що все можливо, якщо в тебе достатньо уяви та віри. Твір “Аліса в країні див” здатний змінити ваше сприйняття світу та залишить незабутні враження на довгі роки.

Автор твору – KRASOL8

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар