«Хлопчик Джонні – нестерпний дикун чи дитина без батьківської турботи?»

вождь червоношкірих читати Твори

Написати твір «Хлопчик Джонні – нестерпний дикун чи дитина без батьківської турботи?» за новелою “Вождь червоношкірих” О. Генрі на 8 – 10 речень допоможе приклад нижче.

«Хлопчик Джонні – нестерпний дикун чи дитина без батьківської турботи?»

Події твору “Вождь червоношкірих” розповідають про те, як двоє чоловіків, Білл і Сем, вирішують викрасти хлопчика Джонні заради викупу.  Однак Джонні виявляється надзвичайно важким заручником, оскільки він пустотливий, балакучий і дуже гіперактивний.  Незабаром він починає тероризувати своїх викрадачів і вони розуміють, що не можуть контролювати дитину.
Джонні ж навіть подобається бути з ними, і він навіть запитує, чи може він приєднатися до них у їхній наступній “пригоді”.

Я думаю, що Джонні не нестерпний дикун, як може здатися на перший погляд. Ця дитина стала такою, бо не мала достатньо батьківської турботи. І за змістом твору це стає очевидним. Адже його батько зовсім не хвилювався через зникнення сина, він навіть просив гроші у викрадачів, за його повернення. Важко уявити, щоб люблячий батько не хвилювався за свою дитину, яку викрали зловмисники. І ще важче уявити, щоб батько брав гроші за те, що його рідного сина повернуть додому.

Через байдужість батька Джонні став таким дикуном. Батьки йому не пояснили правила поведінки у суспільстві, не проводили розмови про те, що робити можна не все, що хочеться.

Ця історія викликає роздуми про важливість родинного оточення та відповідальності дорослих у вихованні.

Оцініть статтю
Додати коментар