Як відновити ідентифікаційний код?

Як відновити ідентифікаційний код Правознавство

Картку платника податків (індивідуальний податковий номер або ІПН) сьогодні можна отримати не тільки за місцем проживання, а й у відділенні податкової служби за місцем отримання доходів або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування.

Без ІПН коду ви не зможете отримати закордонний паспорт, влаштуватися на роботу і т.д., тому не варто затягувати з отриманням дубліката ІПН. Тому якщо ви його загубили, пошкодили, чи є необхідність в його заміні йдіть у відділ податкової

Як відновити ідентифікаційний код?

Для того щоб відновити загублений (пошкоджений ) ІПН ідентифікаційний код потрібно звернутися в районне відділення Державної податкової адміністрації України та написати заяву на бланку встановленого зразка з проханням про видачу такого дубліката .

Якщо ви прописані в одному місті , а проживаєте в іншому, то вам можна звернутися в будь-який відділ податкової . За новим законодавством вам можуть видати дублікат ІПН не тільки за місцем прописки.

Дублікат довідки про присвоєння ідентифікаційного коду видається в день звернення з відповідною заявою.

Термін видачі ідентифікаційного кода чи дубліката, перевипуск чи внесення змін до картки – 5 днів.

Скільки коштує дублікат ІПН?

Як відновити картку платника податків

Дублікат довідки про присвоєння ідентифікаційного номера видається в день звернення з відповідною заявою і абсолютно безкоштовно. Штрафні санкції за втрату ідентифікаційного коду не передбачені.

Але в деяких випадках отримання дубліката може зайняти до 10 днів .

На новому ІПН буде поставлено позначку « ДУБЛІКАТ »

Тепер ви знаєте як отримати дублікат ІПН, та зможете без хвилювання та матеріальних витрат зайнятися його відновленням.

Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Вячеслав

    Добрий день, мені видали дублікат коду, потім знайшов свій код, але код дублікату інший ніж той що видавали спочатку!!! В ПФУ не пройшливнески, стаж не зараховано, як вийти з такої ситуації? Наперед дякую

    Відповіcти