Коли потрібна допомога адвоката?

Правознавство

Ситуації коли потрібна допомога адвоката можуть траплятися доволі часто. Спробуємо перерахувати приклади тих життєвих випадків, коли без допомоги адвоката не обійтись.

Коли потрібна допомога адвоката?

Консультація адвоката та його допомога у захисті прав у судовому порядку – найпоширеніша причина, по якій люди звертаються до адвокатів. Кваліфікований адвокат може знадобитися як у випадку цивільного позову, так і при веденні кримінальної справи. Він може не тільки допомогти правильно оформити документи, а й домогтися того, щоб суд на законних підставах прийняв рішення на користь його клієнта.

Примітно, що без адвоката не обходиться як відповідач, так і позивач. Що стосується кримінальних справ, то дуже часто підсудні звертаються до юристів за допомогою для того, щоб не нести покарання за те, чого вони не робили. Фатальні помилки і неуважність – те, що дуже часто трапляється в процесі досудового слідства. Саме тому цілком закономірно, що підозрювані у кримінальних справах прагнуть якомога швидше звернутися за допомогою до адвоката.

Також консультація адвоката потрібна в наступних питаннях:

У сфері нерухомості. Юридична консультація необхідна для правильного оформлення документів. У деяких випадках юрист підготує для вас довідки, висновки, запити, збере необхідні комплекти документів і представить ваші інтереси в суді. Консультація юриста знадобиться і при укладенні та розірванні угод і договорів з оренди нерухомості, договорів пайової участі в будівництві, купівлі-продажу та дарування нерухомості.

При вирішенні сімейних проблем. За прикладами далеко ходити не треба – консультація компетентного юриста просто необхідна при розлученні. Юридична підтримка знадобиться під час розподілу майна, спільно нажитого в шлюбі. Потрібен юрист і в разі стягнення аліментів, для встановлення або скасування батьківства.

При оформленні спадщини. Допомога юриста необхідна для визнання вас спадкоємцем, а потім – для визнання права власності на те, що успадковано. Консультація професіонала необхідна, коли доводиться оскаржувати заповіт. Також юридичні послуги користуються попитом при відновленні термінів вступу в спадщину, якщо вони пропущені з поважної причини.

Проблеми з роботодавцем. Під час юридичної консультації фахівець допоможе вибрати таку тактику дій, щоб не загострювати ситуацію з вашим «босом». Юрист відстоїть ваші права при незаконому звільненні, при відновленні на роботу, при оскарженні запису в трудовій книжці, при оскарженні незаконних дії роботодавця.

Складання документації. Вимоги до оформлення документів в оподаткуванні постійно змінюються, як і терміни подачі звітної документації. Щоб ваша фірма не стала об’єктом адміністративних покарань та штрафних санкцій, документи слід готувати і подавати вчасно. Юрист підкаже і правильні терміни, і склад потрібного пакету документів для швидкого оформлення. Крім того, юрист надасть допомогу в оформленні документації будь-якого виду і в разі потреби представить ваші інтереси в суді.

Вдаючись до допомоги адвоката, ви економите свій час, нерви і навіть гроші. Практично вся робота по вирішенню проблеми ляже на плечі адвоката. Ні в кого навіть не виникає сумніву в тому, що він вирішить проблему більш ефективно. Адвокат візьме на себе всі турботи, починаючи від збору документів і закінчуючи підготовкою ваших відповідей у суді.

Оцініть статтю
Додати коментар