Мій улюблений герой «Таємниця козацької шаблі»

Мій улюблений герой «Таємниця козацької шаблі» 5 клас

Твір на тему: «Мій улюблений герой повісті «Таємниця козацької шаблі» написати можна про Наталочку, Северина, пана Богдана чи когось іншого.

Мій улюблений герой твору «Таємниця козацької шаблі»

    Серед героїв пригодницької повісті «Таємниця козацької шаблі» мені найбільше подобається головна героїня, київська дівчинка Наталочка Руснак. Вона допитлива і розумна, хоча на початку твору  світ сприймає через східні казки, в її думках, на перший погляд, панують Шахерезада та Синдбад.

Долаючи випробування під час подорожі дівчинка починає розуміти важливість відчуття і розуміння національного, своєї ідентичності. Вона починає відчувати себе українкою через випробування, які дарують їй відчуття гордості за своїх предків і пошану до історичного минулого Батьківщини. І дівчинка щиро переймається збереженням історичних  пам’яток, дивуючись  величі старовинних українських замків. Дівчинка зуміла знайти собі справжніх друзів – однодумців і разом із ними зберегти козацьку реліквію для майбутніх поколінь.

Завдяки замислу авторки Наталочка кілька разів змогла заглянути у найважчі моменти козацького бою з ворогом і сама збагнула важливу річ, якою поділилася з читачами: «Козаків перемогли. Але не покорили! Вони гинули, не піддавшись, не схилившись, лишаючи по собі невмирущу славу!». 

Думаю, що Наталочка справжня патріотка, наполеглива та смілива, бо здолала багато пригод, шукаючи козацьку реліквію. А слова Северина: «Ти смілива і… гарна»  підтверджують цю думку.   А ще дівчинка має розвинену фантазію та гарні знання про період козацтва, які дають можливість читачам зануритися в ту епоху, особливо зображення битви під Берестечком.    Завдяки Наталочці читачі розуміють, що українців єднає Батьківщина, почуття любові до неї, поваги до її минулого і турбота про її майбутнє.

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Тести до твору "Таємниця козацької шаблі"
Зірка Мензатюк "Таємниця козацької шаблі" тести з відповідями допоможуть перевірити наскільки добре ви пам'ятаєте зміст твору, персонажів, головні події.
Оцініть статтю
Додати коментар