“Таємниця козацької шаблі” аудіокнига скорочено

Таємниця козацької шаблі аудіокнига скорочено Українські книги

Зірка Мензатюк “Таємниця козацької шаблі” скорочено аудіокнига слухати онлайн варто, щоб дізнатися чи змогла Наталочка з батьками врятувати цінну реліквію.

“Таємниця козацької шаблі” (аудіокнига скорочено)

Аудіо “Таємниця козацької шаблі” слухати можна у відео, яке доповнюють картинки, ілюстрації до твору, які допомагають краще запам’ятати зміст твору та стислий переказ.

“Таємниця козацької шаблі” відео слухати:

“Таємниця козацької шаблі” про що твір?

Розділ 1: Сім’я Руснаків купує червоний автомобіль, який називають Машка.  Тато задоволений ходовою, але машина має проблеми з кондиціонером та радіо. Пан Богдан повідомляє їм, що завдяки машині вони можуть врятувати цінну реліквію.

Розділ 2: Пан Богдан отримує від патріотично настроєного привида інформацію про загрозу козацькій реліквії. Наталку захоплює ця історія, вона розуміє, що реліквія може бути в замку на заході України.

Розділ 3: Руснаки вирушають у подорож, зустрічають елегантного незнайомця Антипка, який розповідає їм про пошуки реліквії. Вони домовляються, що Наталочка відвідає замок в Дубно, а Антипко інший.

Розділ 4: У Дубно шаблі не було. Але Наталка зустрічається з Антипом, який розповідає про плани зустрічі з власником шаблі. Вони узгоджують план, за яким Наталка має відвідати Тараканівський форт.

Розділ 5: Наталка вмовляє батьків заїхати до форту Тараканівського, де потрапляє в пастку.

Розділ 6: Наталка бачить жахливі видіння з минулого на Берестецькій битві та зустрічає пластунів, які розповідають їй про шаблю.

Розділ 7: Наталка виявляє, що Антип – чортик, і вони укладають угоду. Якщо вона відгадає загадку, то дізнається про місце продажу шаблі, а якщо ні, то буде брехухою до кінця життя.

Розділ 8: Наталку та її батьків переслідує чорний джип родини Антипка до села Бовдури. Потім Руснаки потрапляють до Підгорецького замку на дивний бенкет, де всі гості виявляються чортами та відьмами. Коли ця нечесть гониться за Наталкою її рятує Машка.

Розділ 9: Наступного ранку Наталці погано від крюшону з бенкету. Вони вирушають до Олеського замку, де батьків Наталки звинувачують у викраденні картини. Наталка випадково потрапляє у таємну кімнату, де зв’язується з Северином. Директор музею допомагає розірвати непорозуміння, і Руснаки вирішують їхати в Кам’янець-Подільський для розв’язання загадки.

Розділ 10: Машка і Руснаки потрапляють у дорожньо-транспортну пригоду під час перегонів.

Розділ 11: Руснаки прибувають до Хотинської фортеці, де розгадують загадку Антипка. Вони зіткнулися з чортами, але завдяки привидам, пластунам вдалося переконати продавця віддати шаблю. Шабля була врятована, і Наталка приєдналася до пластунів.

Епілог: У київській опері відбувався виступ з “Запорожцем за Дунаєм”. Наталочка з сім’єю та пластуни з Львова були на виступі.  Машки не було, але її перефарбували у червоний колір. На сцені артисти майстерно виконували ролі, і козацька шабля додавала їх виступу аутентичності. Зал аплодував, вигукуючи “Браво!”. Співак з шаблею вийшов на поклін, і вона відблискувала, як сонце.

Оцініть статтю
Додати коментар