Твір «Чому важливо знати історичне минуле країни?»

Твір Чому важливо знати історичне минуле країни Твори з укр. літ.

Написати твір «Чому важливо знати історичне минуле країни?» за твором «Таємниця козацької шаблі» Зірки Мезантюк на 10-15 речень допоможе приклад.

«Чому важливо знати історичне минуле країни?»

Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.

О.П. Довженко

Читаючи твір Зірки Мезантюк «Таємниця козацької шаблі, переймаєшся долею головної героїні Наталочки, хвилюєшся, чи зможе дівчинка протистояти підступним витівкам Антипа та його родичів. Але здолавши разом із нею всі випробування, розумієш, що висновки, зроблені нею, дуже важливі, і кожен з нас повинен знати історичне минуле країни. Адже  знання історичного минулого країни, на мою думку, має декілька важливих аспектів.

По- перше, воно допомагає нам зрозуміти, хто ми, які події, особистості вплинули на формування сучасної країни, які цінності та традиції успадковує молоде покоління. По-друге, історія навчає нас бути вдячними за те, що маємо, і розуміти цінність свободи та демократії. По- третє, вивчення минулого допомагає нам уникнути повторення історичних помилок та конфліктів, що виникли раніше. Крім того, знання про історію нашої країни дає нам почуття приналежності до свого народу,  національної і культурної  ідентичності, вона формує нашу національну свідомість. Історія містить численні зразки високих досягнень та інновацій, які можуть надихнути сучасників до нових досягнень. І, нарешті, вивчення історії це захоплива подорож у часі, яка дає можливість дізнатися про цікаві події та людей, які стали підґрунтям для сучасного світу.

Тому знання історії нашої країни це ключ до розуміння сучасності та підготовки до майбутнього.

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Тести до твору "Таємниця козацької шаблі"
Зірка Мензатюк "Таємниця козацької шаблі" тести з відповідями допоможуть перевірити наскільки добре ви пам'ятаєте зміст твору, персонажів, головні події.
Оцініть статтю
Додати коментар