Чого навчає твір «Таємниця козацької шаблі»?

Чого навчає твір «Таємниця козацької шаблі»? Твори з укр. літ.

Написати твір-роздум на тему: “Чого навчає твір «Таємниця козацької шаблі»” допоможе приклад, викладений нижче.

Чого навчає твір «Таємниця козацької шаблі»?

Думаю, що повість «Таємниця козацької шаблі» Зірки Мензатюк навчає читачів декільком важливим речам.

Письменниця показує читачам наскільки важливо знати історичне минуле рідної країни. Авторка підкреслює важливість збереження історичних пам’яток. Важливими для українців повинні бути не тільки малі реліквії, нас повинна турбувати доля замків, фортів, які збереглися до сьогодні , але, на жаль, часто перебувають в аварійному стані, хоча вони є зразком архітектури певного періоду.

А ще розкриваючи характери героїв, зображуючи їхні вчинки, письменниця сигналізує читачам: сім’я, родина, честь роду, вірність та відданість побратимам і Батьківщині важливі цінності для будь-якого часу.

Повість викликає інтерес до історії, її глибшого вивчення, адже через пригоди та випробування героїня гартує свій характер, відчуває себе частиною народу з багатовіковою героїчною історією і розуміє ( разом із нею і читач), що вона також відповідає за збереження цієї історії, її артифактів для майбутніх поколінь.

Отож, повість «Таємниця козацької шаблі» вчить читачів важливим духовним цінностям, вчить цінувати та зберігати історію свого народу.

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Тести до твору "Таємниця козацької шаблі"
Зірка Мензатюк "Таємниця козацької шаблі" тести з відповідями допоможуть перевірити наскільки добре ви пам'ятаєте зміст твору, персонажів, головні події.
Оцініть статтю
Додати коментар