Мої враження від твору “Оскар і Рожева пані”

Мої враження від твору Оскар і Рожева пані Твори

Твір на тему: Мої враження від твору “Оскар і Рожева Пані” допоможе написати про те чим сподобався твір, над чим змусив задуматися.

Мої враження від твору “Оскар і Рожева пані”

Нещодавно я прочитав книгу Еріка-Еммануеля Шмітта “Оскар і Рожева Пані” і залишився дуже вражений. Цей твір змусив мене задуматися про сенс людського життя, про силу духу та любов. Історія розповідає нам про смертельно хворого десятирічного хлопчика на ім’я Оскар, який розуміє, що проживає свої останні дні. На щастя, пережити всі складнощі йому допомагає Рожева пані. Завдяки її грі хлопчик зміг у своїй уяві прожити своє життя.У 12-и листах до Бога він розповідає про свою юність, перше кохання, подружнє життя, кризу середнього віку, старість і підготування до смерті.

Мені сподобалося те, як Рожева пані підтримувала хлопчика, завжди була поруч, адже його згорьовані батьки не могли знайти у собі сили дивитися на помираючого сина. Жінка заохочує Оскара відкрито виражати свої емоції у листах. Потім пояснює хлопчику, що почувають його батьки і це налагоджує відносини між ними.

Усвідомлення свого обмеженого часу на Землі спонукає Оскара задуматися про цінність часу. Під керівництвом пані Ружі він навчиться цінувати теперішній момент і максимально використати час, що залишився. Цей твір показав мені, що потрібно цінувати кожну мить і жити повним життям.

Оцініть статтю
Додати коментар