Мої враження від твору “Запах думки”

Мої враження від твору Запах думки Твори

Твір на тему «Мої враження від твору “Запах думки” розповість про те чим мені сподобався цей твір та чого вчить нас автор оповідання Роберт Шеклі.

Мої враження від твору “Запах думки”

Усім відомо, що людський розум має необмежені можливості, варто лишень дуже сильно чогось забажати та докладати зусиль, щоб отримати бажане.

Сила волі, інтелект, інтуїція – це те, що прикрашає людину. Саме ці скарби оспівує Роберт Шеклі у своєму фантастичному оповіданні «Запах думки». Головний герой твору – Лерой Кліві, перебуваючи у складному становищі, не розгубився, а скористався своєю перевагою над фантастичними звірами і переміг. Не піддаючись страхові космічний поштар сміливо протистояв небезпекам, які чатували на нього на зеленій планеті. Саме незвичайний сюжет цього твору мені найбільше сподобався та вразив мене. Лерой настільки уміло керував своїми думками, настільки продумував усі деталі в уяві, що навіть тварини вірили побаченому.

Оповідання «Запах думки» змушує читача задуматися над тим, що не буває безвихідних ситуацій. Ніколи не варто опускати руки – ось, що ми маємо запам’ятати!

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Мої враження від оповідання Роберта Шеклі “Запах думки”

“Запах думки” – надзвичайно захопливе фантастичне оповідання Р. Шеклі. Події твору розповідають про космічного поштаря на ім’я Кліві, чий корабель розбився на невідомій планеті. Там жили звірі, які користувалися телепатичною системою для полювання.

Герой, Кліві, виявляється в складній ситуації, але завдяки своїй винахідливості та розуму, він долає всі труднощі. Використовуючи силу свого розуму та уяви, він вводить тварин в оману і тим самим рятує себе.

Мені дуже подобається цей твір, бо в ньому автор возвеличує необмежені можливості людського розуму, сили духу та уяви. Також я зрозуміла, наскільки важлива людська рішучість, відповідальність, сміливість. Оповідь водночас засуджує людський страх та байдужість.

Це фантастичне оповідання змусило мене задуматися про незвідані можливості людського розуму та важливість навчитися долати власні обмеження.

Роберт Шеклі “Запах думки” аудіокнига

Оцініть статтю
Додати коментар