“Митькозавр з Юрківки” аудіокнига скорочено

митькозавр із юрківки аудіокнига слухати Українські книги

“Митькозавр із Юрківки або химера лісового озера” аудіокнига скорочено слухати варто, щоб дізнатися про пригоди двох друзів на літніх канікулах.

Аудіокнига “Митькозавр з Юрківки” скорочено

Слухати “Митькозавр із Юрківки або химера лісового озера” аудіо скорочено можна у відео, яке доповнюють картинки, ілюстрації до твору, які допомагають краще запам’ятати зміст.

Про що твір “Митькозавр із Юрківки”?

Митькозавр з Юрківки — це пригодницька повість Ярослава Стальмаха про двох друзів, про їхні пригоди влітку після закінчення 5 класу.

Автор розповідає, як двоє друзів Митько та Сергій улітку після 5 класу їдуть у село Юрківка до бабусі Дмитра. Там їм дуже подобалося. Якось від велосипедиста Василя вони дізнаються, що у лісовому озері живе чудовисько.

Молоді дослідники вирішують вистежити звіра, щоб сфотографувати його. Друзі часто ходять до озера, де знаходять дивні сліди, які свідчать про наявність чудовиська. Хлопчики вирішують перечитати всі книги у бібліотеці про чудовиськ, динозаврів, водних мешканців.  Вони багато читали, спостерігали, висували наукові та фантастичні припущення.

Під кінець липня Митько та Сергій знову приходять до озера і бачать там чудовисько, яке починає тонути. Насправді це був велосипедист Василь. Друзі без вагань кидаються на його порятунок,  і він зізнається, що це він підробляв сліди та грав чудовисько з озера. Хлопці, хоч і були розчаровані, проте на Василя образи не тримали. Вони навіть  подякували Василю за цікаві канікули та любов до біології. Останній місяць літа друзі виконували завдання з біології – збирали колекцію жучків.

Тести до твору "Митькозавр із Юрківки" з відповідями
Тест по твору "Митькозавр із Юрківки" з відповідями онлайн допоможе перевірити рівень ваших знань. Тестові завдання одразу показують правильну відповідь.
Оцініть статтю
Додати коментар