Опис африканського слона

опис слона твір Твір-опис

Опис тварини слон допоможе згадати як виглядає слон і які його особливості. Твір опис про слона для дітей можна доповнити цікавими фактами.

Опис африканського слона

Найбільші ссавці, які живуть на суші – слони. Живуть вони переважно в Африці, у тропічних лісах та саванах.

Важать слони в середньому 12 тонн. Їх зріст більше 3 метрів, а довжина тіла досягає аж 7 метрів.

Шкіра тварини темно-сірого кольору, має товщину 2-4 см і вкрита зморшками. Молоді слони покриті темним волоссям, яке з віком витирається, тільки на кінці хвоста залишається довгий чорний пензлик.

Хобот цієї тварини нагадує довгий шланг.  Цей орган виконує багато функцій. Слон ним добуває їжу, набирає воду для купання і пиття, піднімає і переносить різні предмети. Також хобот служить органом нюху. Близько хобота розташовані бивні. У слонів також є хвіст з пензликом.

Не менше здивування викликають великі вуха слона. Розташовані вони по боках великої голови і виконують функцію терморегуляції. У вухах розташована судинна кровоносна система, кров, що проходить по ним, охолоджується і коли вона досягає інших органів, охолоджує і їх. Очі у слонів маленькі, зір слабкий, але зате хороший слух.

Харчуються слони травою, листям, корою дерев і різними плодами. Щодня ці тварини з’їдають до 300 кг рослинності і випивають 300 літрів води.

Живуть слони групами, які складаються з самки-ватажка, декількох молодих самок і їх дитинчат. Самці ж тримаються своїх груп, лише зрідка приєднуючись до стада самок. Слониха зазвичай народжує одного малюка. Протягом п’яти років, слоненя живе поруч з матір’ю, харчуючись її молоком. Після цього дитинча починає їсти звичайну рослинну їжу.

слонРідко можна побачити слона, який швидко біжить. Хода у них повільна, але якщо виникне необхідність, вони розвивають швидкість до 40 км /год. А ще вони не вміють стрибати.

Слони чудові плавці. Проплисти велику відстань для них не проблема. Ще вони дуже люблять купатися, набравши воду в хобот, вони поливають себе немов з душу. Слонам доводиться приймати грязьові ванни. Так вони захищаються від комах і різних паразитів. При висиханні грязь утворює скориночку, роблячи шкірний покрив слона недоступним.

Ці великі тварини говіркі, вони ревуть, сурмлять і верещать. При цьому їх рев чути на відстані до 10 км.
Тривалість життя слонів близько 60 років.

Автор твору – Гнатюк Юлія

Матеріал надано тільки для публікації на сайті dovidka.biz.ua від 07.03.2020 року.

Твір-опис слона

Слон – це найбільша і найцікавіша тварина на світі! Я цього літа вперше побачив живих слонів в зоопарку. Вони виглядають дуже вражаюче: великі, гарні. Особливо здивував мене хобот слона. За допомогою хобота він і їв, і пив воду. Великі вуха слона схожі на листя, а шкіра нагадує товсту броню.

слонСлон – дуже розумна і соціальна тварина. Вони живуть у великих сім’ях, на чолі якої стоїть найдосвідченіша самка. Слони допомагають один одному, коли потрібна допомога, у них навіть є свої традиції.

Однак слони також потребують нашої допомоги, оскільки їх чисельність зменшується через полювання та знищення їхнього природного середовища. Мені хотілося б допомогти зберегти цих чудових тварин, а ще краще – відправитися в подорож і побачити слонів у дикій природі.

Опис слона 5-7 речень

Слон – величезна тварина з високими ногами, великими вухами та довгим хоботом. Цей велетень важить до 7 тонн.  Хобот дозволяє їм брати їжу та пити воду, а також взаємодіяти з іншими слонами. Сіра шкіра слона вкрита грубими зморшками.

слон інформаціяХарчуються вони, переважно, травою і пагонами чагарників. За день слон з”їдає близько 140 кг різної їжі.

Слони також вражають мене своєю добротою та відданістю своїм сім’ям. Вони завжди підтримують один одного і не покидають у біді. Слони дуже розумні тварини.

Оцініть статтю
Додати коментар