Опис іграшки. Твір-опис улюбленої іграшки

Твір-опис

Твір опис улюбленої іграшки можна написати використовуючи нижче подані варіанти.

Опис іграшки. Твір-опис улюбленої іграшки

Опис іграшки ведмедика

Майже всі діти люблять іграшкових плюшевих ведмежат. У магазині можна купити як зовсім крихітного, так і дуже великого ведмедя.
З цієї милою м’якою іграшкою малюки люблять спати вночі. Зазвичай ведмежат шиють зі штучного хутра коричневого кольору, але бувають іграшки й інших кольорів. Усередині ведмедя набивають ватою або іншим пружним наповнювачем.
Для того, щоб ведмедик виглядав особливо привабливо, йому пов’язують яскравий шовковий бантик.
——–

Опис ляльки в художньому стилі

Ляльки бувають найрізноманітнішими. Зустрічаються пластмасові, порцелянові, в’язані та навіть дерев’яні ляльки. Найкрасивіші ляльки одягнені в ошатне вбрання і мають модну зачіску.
Часто ляльок роблять схожими на персонажів популярних мультфільмів. Деякі сучасні ляльки вміють розмовляти або рухатися.
——–

Опис іграшки солдатик

Хлопчикам часто дарують іграшкових солдатиків. З солдатиків можна зібрати безстрашну армію і влаштовувати видовищні битви.
Раніше солдатики були металевими, а зараз їх роблять з різнобарвної пластмаси. Фігурки солдатиків одягнені у військову форму і забезпечені зброєю.

Опис іграшки машинки

Іграшкові машини дуже схожі на ті автомобілі, які ми бачимо щодня на вулиці. У них є круглі колеса, капот, вікна та двері. Але іграшкам часто домальовують смішні очі, які так люблять маленькі діти.
Малюкам краще підійдуть легкі пластмасові моделі, а хлопцям постарше будуть цікаві колекційні копії справжніх машин.

Опис матрьошки

Матрьошка – барвиста розписна лялька, всередині якої, як в коробочці, лежать ляльки поменше. Її придумали багато років тому.
Зараз, як і багато років тому, матрьошки розписуються вручну. Їй малюють квітчасту хустинку, рум’яні щоки і святковий сарафан. На кожній ляльці видно кропітку працю художника.

Моя улюблена іграшка динозавр

У мого маленького племінника є величезний гумовий динозавр. У нього гострі білі зуби і чіпкі кігті на лапах. Тіло динозавра забарвлене помаранчевою та коричневою фарбою. Якщо натиснути динозавру на голову, лунає гучний рик.
Динозавр досить страшний, але племінник його зовсім не боїться.

Оцініть статтю
Додати коментар