Основні етапи “битви за життя”, що випала на долю головного героя

Основні етапи битви за життя 6клас

Основні етапи “битви за життя”, що випали на долю головного героя оповідання “Жага до життя” Джека Лондона розкривають читачам закони виживання у світі.

Основні етапи “битви за життя”, що випала на долю головного героя

Герой підвернув ногу → Білл покинув товариша → муки голоду → запас сірників → невдала погоня за куріпкою → рибки у калюжі → вичерпує воду → відчай → герой їсть сирих пічкурів → гніздо з пташенятами → відлякування ведмедя → вовк → сліди людини на снігу → кістки Білла та золото → битва з вовком → на китобійному судні.

Хворий і виснажений головний герой йшов по слідах свого товариша. Голод та хвороба мучили його, але він не зупинявся. Через голод він навіть почав бачити галюцинації.

Зустрівши ведмедя чоловік не почав тікати. Він дістав ножа й почав відлякувати тварину гарчанням. Ведмідь сам злякався, бо чоловік уже був мало схожий на людину, і відступив убік.

Герой твору продовжує йти. Він помітив старого та хворого вовка, який йшов за ним. Герой розумів, що вовк чекає, поки він впаде. Коли оповідач уже не міг іти, він почав повзти.

Зрештою вовк напав на чоловіка, і вони почали запеклу боротьбу. Людина виявилася сильнішою, вона перемогла в цьому нещадному бою, прокусивши вовкові горлянку. Вчені китобійного судна побачили на березі чоловіка і врятували його.

Оцініть статтю
Додати коментар