Повідомлення про комп’ютер

перший комп'ютер Інформатика

Повідомлення про комп’ютер на українській мові може бути використане учнями при підготовці до уроку. Інформація про комп’ютер може бути доповнена цікавими фактами.

Розповідь про комп’ютер

Майже в кожному будинку є комп’ютер. Деяким він потрібний для роботи, а іншим для спілкування і проведення дозвілля.
Хоча ще 100 років тому люди і слова такого як  “комп’ютер” не знали.

У 1946 році в США зібрали перший в світі комп’ютер, який призначався для потреб армії і був величезним.
На його будівництво пішло близько половини мільйона доларів. Над ним працювали приблизно три роки. Він важив 28 тонн. А охолоджувався перший комп’ютер авіаційними двигунами.
1950 рік – групою Лебедєва в Києві створена перша радянська електронна обчислювальна машина.

Створення перших персональних комп’ютерів стало можливо тільки в 1970-х роках.
У другій половині 1970-х років з’являються найвдаліші зразки мікрокомп’ютерів американської фірми Епл (Apple), але широке поширення персональні комп’ютери отримали зі створенням в серпні 1981 фірмою Ай-Бі-Ем (IBM) моделі мікрокомп’ютера IBM PC.

Персональний комп’ютер має такі частини: материнська плата, блок живлення, оперативна пам’ять, процесор, відеоадаптер, жорсткий диск, дисковод, плати розширення.

Процес взаємодії людини з ПК налічує вже понад 40 років. До недавнього часу в цьому процесі могли брати участь тільки фахівці-інженер, математики – програмісти, оператори. Зараз ситуація змінилася, в ролі користувача може бути не тільки фахівець, а й будь-яка людина, будь то школяр або домогосподарка, лікар або вчитель, робітник або інженер.
Побутові персональні комп’ютери використовують в домашніх умовах. Їх основне призначення: забезпечення нескладних розрахунків, виконання функції записної книжки, ведення особистої картотеки, засіб навчання, інструмент доступу до інтернету та будя-якої інформації. Зараз частіше комп’тер використовують як засіб розваги – для ігр, для перегляду відео, для спілкування в соціальних мережах.

Професійні персональні ЕОМ використовують в конкретній професійній сфері, всі програмні та технічні засоби орієнтовані на конкретну професію.

Комп’ютер зайняв важливе місце в нашому житті. Без нього вже не може обходитися жодна людина. Комп’ютер став вірним помічником, який допомагає полегшити роботу, урізноманітнити дозвілля, став незамінним джерелом інформації і її хранителем!
Але потрібно пам’ятати і про шкідливий вплив комп’ютера на організм людини. Необхідно правильно організувати своє робоче місце, пам’ятати про тривалість роботи за комп’ютером, виконувати профілактичні вправи для зняття напруги.

Сподіваємося, викладена інформація про комп’ютер допомогла Вам. А власну розповідь про комп’ютер Ви можете залишати через форму коментарів.

© dovidka.biz.ua 2017

Оцініть статтю
Додати коментар