Продовження “Неймовірні пригоди Івана Сили”

Продовження "Неймовірні пригоди Івана Сили" Твори з укр. літ.

Написати твір-роздум “Продовження твору Неймовірні пригоди Івана Сили” допоможе придумати можливе власне закінчення повісті.

“Неймовірні пригоди Івана Сили” власне закінчення твору

По поверненню додому Іван Сила зводить будинок в горах. Разом з Міленою одружуються і забирають до себе жити Міху Голого. Богатир вже не приймає участі у змаганнях, займається господарством. Згодом у них з Міленою народжується двоє діток, вони турбуються одне про одного. Дім у нього повна чаша.

До села з гастролями не раз приїжджали друзі з цирку, який тепер називається не Бухенбах, а Фікус. Агент Фікса теж гастролює і з радістю бачиться з давнім «ворогом». На виставу збирається безліч людей з усього сусідніх селищ та містечок.

Міха надихнувся здобутками Івана Сили. Вже парубком вирішив теж тренуватися, аби піти по стопах богатиря. Довго опираючись, верховинець все таки піддався на благання хлопця та розпочав науку. У селі дізнавшись про це, з’явилось безліч охочих тренуватися та прославляти славний край та Україну. Так у Івана Сили поступово сформувалась школа підготовки богатирів, де було багато вихованців: дівчаток та хлопчиків. Подорослішавши, всі вони ставали відомими та знаними у світі.  

До самої старості він займався улюбленою справою і був задоволений від того, що мав та кожного дня дякував Богові за все.

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар