«Неймовірні пригоди Івана Сили» сюжетний ланцюжок

«Неймовірні пригоди Івана Сили» сюжетний ланцюжок 7 клас

«Неймовірні пригоди Івана Сили» сюжетний ланцюжок допоможе виділити елементи сюжету: експозицію, зав’язку, розвиток дії, кульмінацію та розв’язку.

«Неймовірні пригоди Івана Сили» сюжетний ланцюжок

Експозиція – сільський хлопчина двадцяти років, на ім’я Іван Сила приїхав у столицю через проблеми, що спіткали його у рідному селі. Тут він влаштувався вантажником  на залізниці.

Зав’язкапрацюючи, Іван Сила знайомиться з міським волоцюжкою, хлопцем, якого звуть Міха Голий. Після одного з робочих днів Іван відправляється на площу, де бачить, що проводиться бій Велета з бажаючими містянами. Прийнявши участь у двобої, верховинця помічає тренер, доктор Брякус, який вплинув на подальше майбутнє хлопця.

Розвиток діїдоктор Брякус зайнявся тренуванням Івана, знайшов житло, платив кошти та Іван потай все рівно працював на залізниці. Згодом хлопець бере участь у республіканському чемпіонаті з Магдебурою та перемагає його. Доктор Брякус уже малює світле майбутнє, але трапилась аварія під час якої він гине, а Іван потрапляє до лікарні. Саме його звинувачують у смерті доктора, відправляють до в’язниці та призначають викуп, який оплатила мадам Бухенбах. Тепер Сила працює в її цирку рік, аби відпрацювати борг. Тут він знайомиться з Мілкою та закохується  в неї. Згодом, коли цирк подорожує Європою, богатир стає знаменитістю в Німеччині, Іспанії, Британії та Франції. В Британії верховинець має перемогти Джебсона, аби його борг мадам Бухенбах було скасовано.

Кульмінаціяпісля перемоги над Джебсоном Івана перестріли шанувальники британця та помстилися, проломили йому голову, внаслідок чого богатиреві робили складну операцію та ставили пластину.

Розв’язка – згодом після одужання цирк відправився підкоряти Америку, після цієї подорожі Іван стає вільним та вирішує одружитися з Міленою. А цирк Бухенбах, вже не Бухенбах, адже Амелія теж вирішує одружитися. Герої повертаються додому.

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар