Продовження твору “Усмішка” Бредбері

усмішка продовження твору 6клас

Написати своє продовження твору “Усмішка” Бредбері, свій фінал твору, який вражає своєю простотою та філософським змістом допоможе приклад.

Продовження твору “Усмішка” Бредбері

Почалась весна 2062 р. Було ще холодно. У великому місті, яке залишилося після атомних бомбардувань, на площі стояв Том. Після подій з картиною восени він почував себе зрадженим. Том вирішив відправитись у подорож, щоб змінити світ. Поїхавши країною, він відвідав залишки колишніх музеїв та галерей, сподіваючись знайти щось, що нагадає йому про культурне багатство, яке було втрачено.

У цій подорожі він зустрів однодумців, які також шукали втрачене. Вони об’єдналися, щоб створити спільноту, яка б допомогла відновити культурні традиції, шедеври мистецтва, щоб зберегти спадщину минулого для майбутніх поколінь.

У цій спільноті Том знайшов підтримку та розуміння. Він бачив, як люди працювали над створенням нового світу, де культура та мистецтво знову були в центрі уваги. Тут він знайшов себе і своє місце в світі, допомагаючи іншим і вносячи свою частку у відновлення гуманітарних цінностей.

А усмішку “Мона Лізи”, Том вирішив зберігати як символ надії та краси в середині хаосу. Він ставив його на видне місце у своєму новому помешканні, нагадуючи собі та іншим про важливість мистецтва та позитивний настрій, який воно може принести, навіть у найтемніші часи.

Автор твору – KRASOL8

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар