Моє враження від новели “Усмішка” (відгук)

мої враження від твору усмішка бредбері Твори

Твір на тему: “Моє враження від новели “Усмішка” допоможе написати мініатюру про те,  над чим змусив мене замислитися твір Бредбері та ось чому мені сподобався твір. Цей твір – це відгук про новелу.

Твір “Моє враження від новели “Усмішка”

2061 рік. Не таке вже й далеке майбутнє. Цивілізація зруйнована. Скрізь панує холод, голод та злидні. Людський розум повністю деградує після багаторічної війни, яка зруйнувала міста, культуру, науку та освіту. Відтепер усе це викликає у людей лише ненависть і любов до варварства. Сюжет новели Рея Бредбері «Усмішка» розповідає про постапокаліптичний світ, у якому люди виражають свою ненависть до прекрасного, до культури, що нагадує їм про минуле.

Черга з величезного натовпу стоїть в очікуванні наказу, коли можна буде знищити картину «Джаконда» Леонардо да Вінчі. У натовпі охочих стоять Том – головний герой, а також Грігсбі – представник деструкторів. З їх короткої розмови стає зрозуміло, що люди бачать задоволення в руйнуваннях, що для них це ціле свято. Наприклад, Грігсбі говорить з гордістю, що спалював книги, знищував останній автомобіль та підривав склади із заводами. Усі руйнування пояснюються тим, що люди «ненавидять створене минулим» і звинувачують у всьому «паршиву зграю, що колись правили світом». Насправді, вся вина за те, що сталося, і те, що відбувається, так само на плечах всього людства.

Том не захотів приєднуватися до варварських дій натовпу, він забрав собі шматок полотна – посмішку Мона Лізи. Ця усмішка стала символом надії, краси і людяності в світі, зануреному у хаос і знущання. Вона відкрила йому новий світ, де існує місце для культури, мистецтва і співчуття.

Автор показав, що тільки щира любов у серці кожної людини зможе врятувати людське суспільство від загибелі і продовжити життя.  Рей Бредбері стверджує, що краса увічнена в шедеврах світового мистецтва, завжди знайде свою стежину до людських сердець. А духовне відродження людства починається саме з духовного відродження кожної людини.

Таким чином, твір “Усмішка” залишив незабутній слід у моєму серці, нагадуючи про те, що найважливіше – це збереження культурної спадщини та історичних знань. Адже, мистецтво може бути не лише засобом вираження, а й силою, що здатна пробуджувати найкращі якості в людях, такі як добро, краса, надія і любов.

Автор твору – KRASOL8

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар