“Шаланда в морі” аудіокнига (скорочено)

шаланда в морі аудіокнига Українські книги

Юрій Яновський “Шаланда в морі” аудіокнига слухати онлайн скорочено варто, щоб дізнатися сюжет третьої новели з роману “Вершники”. Цей твір розповідає про очікування дружиною повернення свого чоловіка з моря.

“Шаланда в морі” скорочено аудіокнига

Автор настільки детально описує переживання героїні Половчихи, що читач мимоволі уявляє, як сам стоїть на березі і чекає повернення дорогої людини зі штормового моря.

Про що цей твір?

Автор розповідає що однієї зими рибалка відправився на риболовлю в море. По раптово почався шторм. Шаланду, на якій був Половець і ще один молодий рибалка, перевернули хвилі. Чоловіки опинилися у холодній воді. Молодший рибалка ледве виплив на берег. А Мусій Половець зник… Лише перевернуту шаланду гойдали хвилі.

Засмучена Половчиха не може повірити у загибель чоловіка. Коли уже усі рибалки розійшлися вона одна стояла на березі. Жінка згадувала усе їх життя, дітей, як вони кохали один одного.

Коли шаланда наблизилася до берега жінка вирішує витягти її на берег, щоб зберегти човен для їх артілі. Та біля човна жінка помічає свого чоловіка. Вона і повірити своєму щастю не могла. Чоловіку вдалося вижити і разом з дружиною пішов додому…

Оцініть статтю
Додати коментар