Справжні цінності в житті людини “Сліпий музикант”

сліпий музикант короленко Твори

Справжні цінності в житті людини за повістю В. Короленка “Сліпий музикант”

Читаючи повість Володимира Короленка “Сліпий музикант”, ми розуміємо, що є в житті цінності, які важливы для всіх і будуть такими завжди. Наприклад, щира дружба, любов, сім’я.

Саме співчуття та розуміння перетворили сліпого хлопчика Петруся, який майже не спілкувався з однолітками, на вірного друга. Допомога та дружня підтримка з боку дядька допомогли йому стати більш впевненим в собі, і ось юнак вже прагне вдосконалювати свій талант.

Дружба, кохання та створення сім’ї допомогло Петру Попельському не тільки стати щасливою людиною, гармонійною особистістю, але й досягти успіху. Бо я вважаю, що, якщо б не Евеліна та дядько, Петрусь би виріс нещасною та невпевненою в собі людиною, яка страждає через свою сліпоту.

Також надзвичайно важливий у нашому життыі зір, хоча більшість цього навіть не розуміє. Бачити світ, знати як виглядає захід сонця та світанок, впізнати обличчя матусі, зуміти розгледіти хоть щось. Для сліпої людини це недосяжні бажання. А вміти бачити не дивлячись – це справжній талант.

Прочитавши цю повість, розумієш, що потрібно цінувати те, що маєш, та прикладати зусиль задля досягнення своїх мрій та цілей.

Власний твір на тему “Справжні цінності в житті людини “Сліпий музикант” Ви можете залишити в коментарях, щоб допомогти своїм одноіткам.

Оцініть статтю
Додати коментар

 1. дария

  Що потрібно щоб людина жила розважалась рожала дідей

  Відповіcти
  1. Округов и не вшгрилгруилуоривлоривдлту

   Не

   Відповіcти
  2. Кто то

   Выпрыгнуть в окно

   Відповіcти
   1. хтось

    дуже чудовий твір дякую

    Відповіcти
 2. Рома

  Дякую допомогли мені із твором

  Відповіcти
 3. пон

  пон

  Відповіcти
  1. пон

   пон

   Відповіcти
 4. Тимур Верещака 6-Б

  КРуто

  Відповіcти