Твір про зайчика 2 клас

Твір-опис

Твір про зайчика 2 клас, 3 клас, 4 клас, 5 клас може використати, щоб дізнатися про те як виглядає заєць і які його особливості. Твір про зайця можна доповнити цікавими фактами.

Твір про зайчика 2 клас

Діти із задоволенням дивляться мультиплікаційні фільми, читають казки про зайців. Ці гарні та милі звірята живуть на всіх материках. Винятки становлять Австралія і Антарктида.

Пухнаста тваринка досягає в довжину до 70 см, а важать зайці до 5 кілограм. Головна особливість звірків – це вуха, які можуть бути до 15 см довжиною, а мордочка і хвіст у зайчика маленькі.

Задні кінцівки тварин видовжені та сильні, завдяки ним, зайці можуть розвивати швидкість до 80 км /год. Вони роблять круті розвороти і стрибки. Це дає їм можливість тікати від своїх основних ворогів, якими є сови, лисиці, вовки.

Зайці змінюють забарвлення, яке залежить від пори року. Влітку шерсть тварини має рудий, сірий, коричневий або бурий відтінок, а підшерсток залишається темним. У зимовий період хутро стає світлого кольору. Зміна забарвлення шерсті, дозволять зайцям ховатися від хижаків.

Тривалість життя зайців не більше восьми років.
Влітку, звірята їдять траву і гриби, а взимку харчуються гілками молодих дерев і корою з берези.

У зайця весь час ростуть зуби, тому що вони швидко сточуються. На пнях вони відбивають «барабанний дріб» задніми ногами. Таким чином, зайці спілкуються один з одним.

Автор – Гнатюк Юлія (J-G)

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua від 12 грудня 2019 року.

Оцініть статтю
Додати коментар