Актуальність трагікомедії “Сто тисяч”

сто тисяч скорочено 8 клас

Чи актуальна п’єса “Сто тисяч” сьогодні? Актуальність проблем комедії “Сто тисяч” для сучасного життя все ще зберігається.

Актуальність п’єси “Сто тисяч”

Чи актуальна п’єса “Сто тисяч” сьогодні? На мою думку, однозначно так. Хоча цей твір був написаний ще у ХІХ столітті він актуальний і для сучасного життя, оскільки порушує проблеми, з якими люди стикаються й сьогодні. І зараз серед нас є такі герої, як Герасим Калитка. Адже поки існуватимуть грошові відносини між людьми, будуть існувати і шахраї, які шукають людей, які хочуть швидко розбагатіти. І сьогодні зловмисники створюють фінансові піраміди або фіктивні банківські установи, наживаються на довірливих громадянах.

За стільки часу наше суспільство зовсім не змінилося. І сьогодні гроші породжують у суспільстві негативні явища: заздрість, жагу до збагачення, накопичення капіталу незаконним шляхом, згасання моральних якостей людини.

Мені шкода, що актуальність проблем порушених у творі “Сто тисяч” збереглася. Я б хотіла, щоб люди зрозуміли, що гроші – це не основне, що не матеріальні цінності важливі. Я хочу, щоб люди навчилися цінувати своїх рідних та друзів, щоб зрозуміли, що мудрість, любов, доброта – це цінності, які не можна оцінити грошима.

Напишіть власне есе у якому висловіть міркування про актуальність трагікомедії “Сто тисяч” у коментарях.

Оцініть статтю
Додати коментар