Актуальність твору “Міщанин шляхтич”

актуальність твору Міщанин шляхтич Твори

Чи актуальний твір “Міщанин шляхтич” у наш час? Чи це застаріла комедія? У творі нижче пояснимо чому комедія “Міщанин-шляхтич” залишається актуальною в наш час.

Актуальність твору “Міщанин шляхтич”

   Комедія Мольєра “Міщанин-шляхтич” була написана в 1670 році, але донині не втрачає своєї актуальності.  Одним з головних героїв комедії є пан Журде, багатий міщанин, який мріє стати дворянином. Він наймає вчителів, щоб навчитися хорошим манерам, музиці, танцям та фехтуванню. Однак, попри всі його зусилля, він залишається міщанином.

У чому я вбачаю актуальність твору “Міщанин-шляхтич”?  На мою думку, актуальність обумовлена ​​кількома факторами. По-перше, багато хто з нас час від часу видають себе за тих, ким не є, щоб справити хороше враження і отримати будь-які вигоди. Є й такі, що всіма силами прагнуть доєднатися до вищих верств суспільства. По-друге, комедія показує, що справжня шляхетність не залежить від титулів і звань, а від внутрішніх якостей людини. По-третє, комедія висміює марнославство, зарозумілість і прагнення до соціального статусу.  Ці риси людської натури актуальні й сьогодні.

    У наш час, коли в суспільстві існує культ успіху, який часто вимірюється грошима і славою, марнославство, зарозумілість і прагнення до соціального статусу є особливо поширеними.

Комедія “Міщанин-шляхтич” вчить нас, що справжня шляхетність – це не те, що можна купити або отримати за допомогою обману. Вона полягає в внутрішніх якостях людини, таких як благородство, чесність і любов. Ці уроки також актуальні в наш час, коли люди часто забувають про справжні цінності в гонитві за матеріальними благами.

    Звичайно, деякі риси комедії, такі як її сатиричний стиль і зображення дворянства, можуть здатися застарілими. Однак, основні ідеї твору, такі як висміювання марнославства і зарозумілості, а також утвердження важливості внутрішніх якостей людини, залишаються актуальними і в наш час.

Я вважаю, що комедія “Міщанин-шляхтич” – це твір, який варто прочитати кожному. Вона не тільки розвеселить вас, але й допоможе задуматися про важливі речі в житті.

Автор твору – KRASOL8

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

А наскільки актуальною є в наш час комедія “Міщанин шляхтич” на вашу думку пишіть у коментарях.

Оцініть статтю
Додати коментар