Мій улюблений герой комедії “Міщанин шляхтич”

Мій улюблений герой комедії Міщанин шляхтич Твори

Твір на тему “Мій улюблений герой комедії “Міщанин шляхтич” допоможе розповісти про те чим сподобався персонаж, та яке моє ставлення до пана Журдена.

Твір: “Мій улюблений герой комедії “Міщанин шляхтич”

Герой твору Мольєра “Міщанин шляхтич”, який мені найбільше сподобався це пан Журден. Він багатий купець, який мріє стати шляхтичем. Журден готовий на все, щоб досягти своєї мети, навіть на те, щоб витрачати гроші на безглузді уроки музики, танців, фехтування та етикету. Попри всі недоліки, пан Журден є симпатичним персонажем. Він добрий і щедрий, завжди готовий допомогти іншим. 

     Мені найбільше сподобався у комедії Мольєра саме пан Журден саме тому, що він є живим і правдоподібним персонажем. Він не ідеальний, і деколи навіть викликає співчуття через те, що він є наївним і довірливим, легко піддається обману.. Журден – це людина, яка прагне до кращого життя, але він не знає, як це зробити правильно.

Пан Журден – це комічний персонаж, але в ньому є і щось трагічне. Він прагне до чогось вищого, але не розуміє, що шляхетство – це не про гроші, а про освіту, культуру та духовність. Вважаю, що Журден – це людина, яка хоче бути краще, але не знає, як це зробити. Він  не боїться мріяти й намагатися досягти своїх цілей.

    Особливо мені подобається сцена, в якій Журден приймає у себе фальшивого турецького пашу. Журден хоче показати, що він справжній шляхтич, і тому він робить все, щоб догодити паші. Він одягає на себе дивний костюм, намагається говорити турецькою мовою і навіть танцює. Журден виглядає в цій сцені дуже смішним, але в той же час він викликає співчуття. Він просто хоче, щоб його прийняли і поважали. У кінці п’єси Журден розуміє, що він не шляхтич і що  йому не потрібно витрачати гроші на безглузді уроки. Він знаходить своє щастя з дочкою, яка його любить таким, яким він є. Вважаю, що Журден – це важливий персонаж, який показує, що шляхетство – це не про гроші, а про те, що всередині людини.

    Я думаю, що кожна людина в своєму житті хоч раз відчувала себе схожою на пана Журденам. Адже ми всі мріємо про краще життя, але іноді ми не знаємо, як цього досягти.  

Автор твору – KRASOL8

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар