Лист до героя “Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…”

лист до героя коли ти прийдеш у спа Твори

Написати твір на тему: “Лист до героя твору “Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…” допоможе цей приклад. У творі ви можете висловити своє враження від повісті.

Лист до героя твору “Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…”

   Шановний друже, я пишу тобі цей лист, щоб висловити свою підтримку і співчуття. Я прочитав твір Генріха Белля “Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…” і був глибоко вражений твоєю історією.

   Я знаю, що ти зараз переживаєш дуже важкий час: жах, ненависть, байдужість, безсилля.  Ти поранений не лише фізично, а й морально. Ти не розумієш, чому все сталося так, як сталося. Ти цю школу залишив лише 3 місяці тому, а зараз потрапляєш до неї як у шпиталь. Тебе постійно мучить фізичний та душевний біль. Як важко тобі було, коли ти почув фразу: «Мерців сюди, чув? А решту сходами нагору, до зали малювання, зрозумів». Але ж оскільки тебе понесли сходами нагору, значить ти ще живий. І лише потрапивши на операційний стіл, ти впізнаєш на дошці напис, зроблений твоєю рукою: “Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…”. І в цю ж мить усвідомлюєш свій стан – у тебе немає обох рук і правої ноги. Ми всі співчуваємо тобі, ніби самі переживаємо разом з тобою біль.

   Таким дивним здалось твоє прохання: «Молока». А потім я зрозумів, що ти ніби поринаєш у дитинство. Твоє прохання звучить як благання порятунку, якого вже немає для «жалюгідного обрубка». І мимоволі всі читачі проймаються не жалем, а ненавистю до тих, з чиєї вини вчорашній школяр і тисячі таких, як ти, пішли на війну. Налинули спогади і стало нестерпно. А за вікном усе горить. Незабаром війна закінчиться, але вона назавжди залишиться в душах людей, які пережили її.

  Вважаю, що  ти виживеш і знайдеш своє місце в цьому страшному світі. Можливо, станеш письменником і напишеш всю правду про війну. Я не знаю, як саме це буде відбуватися, але я вірю в тебе. Ти молодий і сильний. Хочу побажати тобі здоров’я, сил і надії. Я вірю, що ти знайдеш свій шлях у житті.

З повагою, [Твоє ім’я]

Автор твору – KRASOL8

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар