Майк Тіві характеристика героя

майк тіві характеристика 5клас

Майк Тіві характеристика героя твору “Чарлі та шоколадна фабрика” допоможе розкрити його образ, виділити риси характеру.

Майк Тіві характеристика

Майк Тіві — дивний хлопчик, якого хвилює лише телебачення.  Він дуже любить дивитися телевізор та грати у комп’ютерні ігри. Що більше в шоу зброї та насильства, то більше воно подобається Майку.

Майку Тіві притаманні такі риси: агресивний, злий, неввічливий.

Коли Майк дізнається, що містер Вонка може передати по телевізору справжню плитку шоколаду, він у захваті. Опинившись у телевізійному цеху, він бачить можливість самому бути на телебаченні. Не дбаючи про власну безпеку, він переміщається на екран телевізора, і зменшується до кількох дюймів. Зрештою Умпа-Лумпи розтягують його до удвічі більшого за звичайний зріст.

Майк Тіві цитатна характеристика

“Четвертий Золотий квиток, — прочитав він, — знайшов хлопець Майк Тіві”.

Дев’ятирічний хлопець сидів перед величезним телевізором, не зводячи очей з екрана, й дивився фільм, у якому одна зграя бандитів розстрілювала з автоматів іншу. Майк Тіві і сам був обвішаний вісімнадцятьма різноманітними іграшковими пістолетами й автоматами. Раз у раз він підстрибував і — тра-та-та! — давав довгі черги з котроїсь стрілячки.

— Тихо! — кричав він, коли хтось намагався його про щось запитати. — Я ж вам казав не заважати! Цей серіал такий кайфовий! Просто клас! Я дивлюся його щодня. Я всі серіали дивлюся щодня, навіть лажові — ті, де не стріляють. Але бандитські — найкращі. Вони такі класні, ці бандюги! Особливо, коли нашпиговують один одного свинцем або штрикають старими кинджалами, або лупляться кастетами! Я все віддав би, щоб теж так могти! Ото життя, кажу вам! Клас!” 

“— Якщо ви вважаєте, що жуйка така гидка, — втрутився Майк Тіві, — то чого ж тоді виготовляєте її на своїй фабриці?”

“Та Майка Тіві вже було не спинити. Хлопець летів мов навіжений, а добігши до величезної телекамери, відразу підскочив до рубильника, порозкидавши навсібіч умпа-лумпів.”

“— І це, на вашу думку, неушкоджений? — обурилася пані Тіві, дивлячись на крихітного хлопчика, що гасав у неї по долоні, розмахуючи пістолетами.  Зросту він мав два-три сантиметри, не більше.”

Оцініть статтю
Додати коментар