Опис голуба

опис голуба Твір-опис

Опис голуба в науковому чи художньому стилі допоможе написати твір про цю пташку з української мови.

Науковий опис голуба

Голуби — птахи, що поширені на всій планеті, крім Арктичних та полярних зон. Відомо, що існує більше 300 видів голубів.

Голуби бувають розміром від горобця до курки. Оперення — залежить від виду, воно жорстке, тверде, щільно прилягає до тіла. Під пірним покровом утворюється пудра подібна тальку, яка захищає пір’я від сирості. У найпоширеніших сизих голубів забарвлення сірого, чорного, рудого, або білого кольору, що на світлі переливається синім чи зеленим кольорами. Голова — малого розміру, з вигнутим дзьобом. Очі — малого розміру. Розмах крил досягає не більше 45-ти сантиметрів. Довжина лап близько 15-ти см.

Дзьоб шиферно-чорний, з яскраво-вираженим білуватим кольором восковиці в основі.

Рух пальців знаходиться під свідомим контролем птаха, хоча і обмежений напрямками, у яких не виникає значної напруги протягом польоту

Художній опис голуба

Голуби є символом любові й ніжності. Тому люди завжди з турботою ставляться до птахів сіро-голубуватого забарвлення, сподіваючись на добро й мир на планеті.

Я дуже люблю годувати голубів, коли ми з батьками ходимо не прогулянку до парку. Всі вони різні, але одного голуба я запамятав дуже добре.

А голуб був чудесний! Неякийсь собi там сивак копiйчаний, а такої чистої сiрої мастi, що, здавалося, хтось умисно, коли голуб був увесь чорний, узяв та рiвненько й дрiбненько поцюкав його бiлим. Тiльки кiнцi пiр’їн на хвостi та на крилах лишилися чорнi, як у чорнило вмоченi. Голiвка ж яка: малесенька, витончена, не кругла, а довгастенька! А дзьобик: це ж не дзьобик, а пташине зернятко, нiжне, рожеве… Шийка горда, не довга й не коротка, спинка ввiгнута, хвiст трубою, i пiр’їн уньому десь не менш тридцяти шести. А крила ж, видно, такi легкi та сильнi, як пушинку, тiло носять.

Опис голуба для дітей 4 клас

голуб описГолуб – найбільш поширена пташка у багатьох містах. Цей невеликий птах завжди привертає увагу перехожих своєю красою та грацією.

Голуб має довгі крила, що дозволяють йому швидко та елегантно літати в повітрі. Забарвлення птаха може бути надзвичайно різноманітне. Колір оперення зазвичай коливається від світло-сірого до темно-синього. Грудка птаха біла або сіра, має зеленуватий або фіолетовий відтінок. Що особливо приваблює увагу, це пір’я біля шиї, яке переливається, мов веселка.

Ця пташка не тільки красива, а й має велике значення для людей. Вона є символом миру, любові, спокою та свободи.

Відчуття, коли дивишся на голуба, не описується словами. Його грація, краса і легкість у польоті – все це заворожує і захоплює.

Я часто бачу голубів на вулиці, як вони мандрують з одного місця на інше, або просто сидять на дахах будинків.

Написати власний твір про голуба ви можете у формі коментарів. Так ви допоможете своїм одноліткам у виконання домашніх та покажете свою майстерність.

Оцініть статтю
Додати коментар