“П’ятнадцятирічний капітан” аудіокнига (скорочено)

п'ятнадцятирічний капітан аудіокнига Зарубіжна класика

Жуль Верн “П’ятнадцятирічний капітан” аудіокнига скорочено слухати українською онлайн всі частини варто, щоб дізнатися про що цей твір.

Аудіокнига “П’ятнадцятирічний капітан” слухати

«П’ятнадцятирічний капітан» — пригодницький роман французького письменника Жуля Верна. Книга вважається класикою пригодницької літератури XIX століття.

Про що твір «П’ятнадцятирічний капітан»? 

Капітан та команда китобійної шхуни «Пілігрим» загинули під час полювання на кита. Головному герою Діку Сенду, п’ятнадцятирічному хлопцю, доводиться стати капітаном корабля та врятувати його пасажирів. Дік не лякається, а бере відповідальність за корабель, екіпаж та пасажирів.

З маленького, але талановитого помічника Дік перетворився на людину, від якої залежало життя багатьох людей, включаючи двох жінок, дитину та безпорадного дорослого вченого.

П’ятеро афроамериканців, що випадково опинилися на кораблі, допомагають Діку дістатися до Америки. Але підступний Негоро таємно змінює курс, і герої припливають до берегів Африки. Негоро був агентом рабовласників, він хотів помститися Діку за те, що той випередив його у зайнятті посади капітана корабля, а афроамериканців продати у рабство, щоб отримати гроші. Всі пасажири «Пілігрима» опиняються у смертельній небезпеці, але завдяки Діку їм вдається врятуватися.

Після повернення додому Дік закінчив морське училище та став капітаном.

Оцініть статтю
Додати коментар