“Ромео і Джульєтта” аудіокнига (скорочено)

Аудіокнига Ромео і Джульєтта Зарубіжна класика

“Ромео і Джульєтта” аудіокнига скорочено слухати онлайн українською варто, щоб згадати історію про кохання, яке мало трагічний фінал.

Аудіо “Ромео і Джульєтта” скорочено подане у відео. Його доповнюють картинки, ілюстрації до твору, які допомагають краще запам’ятати зміст.

Слухати аудіокнигу “Ромео і Джульєтта”

“Ромео і Джульєтта” — трагедія Вільяма Шекспіра, яка вважається одним із шедеврів світової літератури та найвідомішою історією кохання в усі часи.

Сюжет твору розгортається в місті Верона, де живуть дві ворожі родини — Монтеккі та Капулетті. Головні герої, Ромео Монтеккі та Джульєтта Капулетті, представники обох родин, закохуються один в одного. Але вони не можуть бути разом через ворожість своїх родин.
Та все ж Ромео і Джульєтта вирішують одружитися таємно. Закохані знайшли підтримку у священика Лоренцо. Таємно повінчавшись, вони покинули храм.

Але через випадкові обставини та непорозуміння їх плани руйнуються. Невдовзі Ромео зустрів Тібальда, який жадав помститися йому. Почалася бійка, в якій було вбито Меркуціо. Розлючений Ромео смертельно поранив Тібальда, за що його вигнали з міста.

Джульєтта теж не уникає трагічних подій. Батько Джульєтти вирішив віддати її заміж за молодого графа, адже він не знав про те, що його дочка вже була одружена! Дівчина побігла по пораду до священника Лоренцо, який дав їй трав’яний настій, випивши який вона б впала в летаргічний сон. Лоренцо написав Ромео записку, в якій повідомив про те, що сталося, і попросив юнака проникнути в склеп і забрати свою дружину.

Та посланець із запискою не встиг вчасно передати послання. Ромео побачивши бездиханну Джульєтту в склепі випиває отруту і помирає поруч із нею. Через деякий час Джульєтта прийшла до тями, побачила Ромео і вбила себе. Їх сім’ї були настільки вражені побаченим, що врешті помирилися.

Ромео і Джульєтта — символ вічного і непереможного кохання, яке навіть смерть не може розлучити. Шекспір в “Ромео і Джульєтті” висвітлює тему неврівноваженої ворожості, що призводить до трагічних наслідків для молодих закоханих, та підкреслює нікчемність конфліктів, що стоять на шляху істинного кохання.

Тести до твору "Ромео і Джульєтта"
Пройти тест до твору "Ромео і Джульєтта" Шекспіра варто, щоб зрозуміти наскільки добре ти розумієш тему та пам'ятаєш сюжет трагедії про кохання.
Оцініть статтю
Додати коментар