Мої враження від твору “Ромео і Джульєтта”

мої враження від твору ромео і джульєтта Твори

Твір на тему: “Враження від твору Ромео і Джульєтта” допоможе розповісти чим мені сподобався твір, які почуття в мене викликав фінал твору Шекспіра. Відгук про твір “Ромео і Джульєтта” можуть бути як позитивні, так і негативні.

Мої враження від твору “Ромео і Джульєтта”

Нещодавно я прочитала твір Шекспіра про кохання “Ромео та Джульєтта”, який мені дуже сподобався. Цей твір про почуття, що сильніше за смерть. Він залишає невимовні сліди в серці кожного, хто має сміливість відкрити його сторінки.

Найбільше мені сподобалося те, як автор описав почуття героїв, як правдиво передав читачеві всі їх переживання. Здатність Шекспіра так описати кохання, що воно стає палким і реальним, заворожує.

Ромео та Джульєтта, які належать до ворогуючих сімей Монтеккі та Капулетті, ризикують усім для своєї любові. Вони навіть наважуються повінчатися таємно. Та, на жаль, цей таємний шлюб не допоміг їм стати щасливими. Безглузда, іноді смішна, боротьба їх родин призвела до загибелі закоханих дітей.  Автор звертає увагу на те, як ненависть та нестримність можуть знищити навіть найсильніше почуття.

Фінал цього твору викликав у мене сум та розчарування. Ромео та Джульєтта вирішують, що краще померти, аніж жити один без одного. Таке трагічне закінчення символізує кохання, яке живе навіть після смерті.

Таким чином, твір “Ромео і Джульєтта” для мене став невмирущим символом кохання та вірності. Ця історія назавжди залишиться у моєму серці, нагадуючи про важливість любові та мирного вирішення конфліктів.

Тести до твору "Ромео і Джульєтта"
Пройти тест до твору "Ромео і Джульєтта" Шекспіра варто, щоб зрозуміти наскільки добре ти розумієш тему та пам'ятаєш сюжет трагедії про кохання.

Напишіть власний твір на тему: “Мої роздуми над трагедією “Ромео і Джульєтта” у коментарях.

Оцініть статтю
Додати коментар