Аудіокнига “Чарлі та шоколадна фабрика” (скорочено)

Чарлі та шоколадна фабрика аудіокнига Зарубіжна класика

Аудіокнига “Чарлі та шоколадна фабрика” скорочено слухати онлайн варто, щоб згадати про чудесні пригоди головного героя на фабриці Вонка.

“Чарлі та шоколадна фабрика” аудіокнига скорочено

Аудіо “Чарлі та шоколадна фабрика” подане у відео. Його доповнюють картинки, іллюстрації до твору, які допомагають краще запам’ятати зміст.

 

Про що книга”Чарлі та шоколадна фабрика”?

Містер Віллі Вонка, ексцентричний власник найбільшої шоколадної фабрики у світі, вирішив відкрити двері своєї фабрики для п’ятьох щасливчиків та їхніх батьків. Щоб вибрати, хто ввійде на фабрику, містер Вонка придумує план. Він ховає п’ять золотих квитків під обгортками своїх шоколадних плиток.

  1. Августус Глуп, повна дитина, чиє єдине хобі — їсти, знаходить перший квиток.
  2. Верука Солт, нестерпна нахаба, отримує наступний квиток від свого батька, який задіяв цілу свою фабрику лущильників арахісу, щоб розгортати шоколадні плитки, поки вони не знайшли квиток.
  3. Віолет Борегард знаходить третій квиток, відпочиваючи від встановлення світового рекорду в жуванні жуйки.
  4. Четвертий квиток отримує Майк Тіві, який постіно дивииться телевізор та грає в комп’ютерні ігри.
  5. Чарлі Бакет знаходить п’ятий і останній квиток.

Бідний, але доброчесний хлопчик, Чарлі живе в крихітному будиночку зі своїми батьками, містером і місіс Бакет, і чотирма бабусями і дідусями. Його дідусі та бабусі ділять єдине ліжко в будинку, розташоване в єдиній спальні, а Чарлі та його батьки сплять на матрацах на підлозі. Сім’ж живе дуже бідно, грошей не вистачає навіть на їжу. В результаті він хворобливо худий.

Раз на рік, на день народження, Чарлі отримує одну плитку шоколаду Wonka, яку смакує протягом багатьох місяців. Життя родини Бакетів стає ще жахливішим, коли містер Бакет втрачає роботу. Але удача посміхається до Чарлі, коли він знаходить доларову купюру в снігу. Він вирішує використати трохи грошей, щоб купити собі шоколаду, перш ніж віддати решту своїй матері. Зївши першу плитку шоколаду, Чарлі вирішує купити ще одну і під обргорткою знаходить п’ятий золотий квиток.

Наступного дня пан Вонка запрошує своїх  гостей  на фабрику.

Чарлі та шоколадна фабрика питання та відповіді 

Ні містер, ні місіс Бакет не можуть супроводжувати Чарлі на фабрику. Містер Бакет повинен шукати роботу, щоб було за що купити їжу для родини, а місіс Бакет повинна піклуватися про бабусь і дідусів-інвалідів. Чарівним чином найстаріший і найулюбленіший дідусь Чарлі, дідусь Джо, вперше за десятиліття встає з ліжка. Щаслива знахідка Чарлі перетворила його на енергійного старого. Дідусь Джо та Чарлі вирушають на фабрику.

На фабриці Чарлі та дідусь Джо дивуються неймовірним краєвидам, звукам і особливо запахам фабрики. Тоді як вони вдячні та поважають містера Вонку та його фабрику, інші четверо дітей піддаються власним недолікам характеру. Відповідно, їх викидають із заводу таємничим і болісним способом. Авґуст Ґлуп падає в гарячу шоколадну річку, намагаючись її випити, і його засмоктує одна з багатьох труб. Білки, які оцінюють горіхи, викидають Веруку Солт разом зі сміттям, вважаючи її «поганим горіхом». Віолет Борегард хапає експериментальний шматок жуйки й перетворюється на гігантську чорницю. Тому її вилучають із заводу. З надією опинитися на своєму улюбленому телебаченні Майк Тіві зменшується, і його батько змушені нести його в нагрудній кишені.

Після кожного дитячого випробування Умпа-Лумпиб’ють у барабани та співають моралізаторську пісню про падіння жадібних, розпещених дітей. Коли залишається тільки Чарлі, Віллі Вонка повертається до нього і вітає з перемогою. Це був конкурс, а призом є вся шоколадна фабрика. Чарлі, дідусь Джо та містер Вонка заходять у великий скляний ліфт, який доставляє їх до будинку Чарлі, де вони збирають решту родини Бакетів.

Оцініть статтю
Додати коментар