Характеристика Віллі Вонка

Характеристика Віллі Вонка 5клас

Віллі Вонка характеристика героя твору “Чарлі та шоколадна фабрика” допоможе розкрити його образ, виділити риси характеру.

“Чарлі і шоколадна фабрика” характеристика Віллі Вонка

Ексцентричний власник шоколадної фабрики Wonka Віллі Вонка — найвідоміший у світі виробник цукерок. Він старий, але енергійний чоловік.  Його рішення відкрити свою фабрику для п’ятьох щасливчиків насправді є продуманою хитрістю, щоб знайти ідеальну дитину, яка буде керувати його фабрикою. Він шукає скромну та ввічливу дитину, якій зможе розкрити всі секрети своєї фабрики.
Містер Вонка не бажає миритися з чиїмись недоліками. Він може бути надзвичайно вимогливим і осудливим. Четверо дітей, які не виграють головний приз, явно викликають огиду до містера Вонки.
В історії про бідність і неслухняних дітей містер Вонка нагадує нам, що життя веселе, і ми не повинні про це забувати.

Риси характеру Віллі Вонка: вимогливий, багатий, розумний, кмітливий, енергійний, щедрий, добрий.

 Віллі Вонка: анкета героя

анкета героя віллі вонка

Віллі Вонка цитатна характеристика

“Віллі Вонка, найкращий за всі часи виробник і винахідник шоколадних цукерок.”

“…та світ не бачив такого дивовижного, фантастичного, неймовірного виробника шоколаду, як містер Віллі Вонка!”

“Він робить з шоколадом усе — усе, що забажає!”

“…він сам винайшов понад двісті нових сортів шоколадних цукерок, кожен вид з інакшою начинкою, кожен солодший і смачніший за вироби усіх інших кондитерських фабрик!”

“він придумав, як виготовляти шоколадне морозиво, щоб воно годинами не тануло без холодильника?”

пан Віллі Вонка вміє виготовляти зефір, що має смак фіалок, і чудові карамельки, які, поки їх смокчеш, кожні десять секунд міняють колір, і малесенькі пір’їсті льодянички, які смачненько тануть, щойно торкнешся до них губами. Він може зробити жуйку, яка ніколи не втрачає смаку, і цукеркові кульки, які можна роздути до неймовірних розмірів, а тоді проштрикнути шпилькою і проковтнути. А ще він володіє таємним методом виготовлення гарненьких синичих яєчок у чорну цяточку. Коли покласти таке яєчко в рот, то воно поволі меншає, аж раптом щезає цілком, а на кінчику язика залишається крихітне й рожеве цукрове пташеня.”

Опис Віллі Вонка: “І що то був за дивовижний чоловік!
На голові він мав чорний циліндр.
Одягнений був у фрак з розкішного темно-фіолетового оксамиту.
Штани мав темно-зелені.
Рукавички — перламутрово-сірі. 
А в руці тримав елегантну тростину з золотою бамбулькою.
З його підборіддя стирчала акуратна чорна цапина борідка. А очі — очі він мав невимовно ясні. … Власне кажучи, все його лице освітлював радісний усміх.
Ох, а яким він здавався розумним! Яким кмітливим, проникливим і енергійним! … Його рухи були швидкі, як у білки, спритної й хитрющої старої білки з парку.”

Оцініть статтю
Додати коментар