Віолетта Борігард характеристика

Віолетта Борігард характеристика 5клас

Віолетта Борігард характеристика героїні твору “Чарлі та шоколадна фабрика” допоможе розкрити його образ, виділити риси характеру.

Віолетта Борігард характеристика

Віолетта Борігард – дівчина, яка знайшла третій золотий квиток. Вона чемпіонка з жування гумки. Вона говорить більше, ніж будь-хто з інших дітей, але зрозуміти її з жуйкою у роті складно. Крім того вона невихована, бо постійно всіх перебиває.

Спроби побити рекорд із жування жуйки повністю поглинають її. На фабриці вона всупереч пораді містера Вонки хапає експериментальний шматок жувальної гумки. Вона жадібно жує жуйку і перетворюється на гігантську чорницю.

Риси характеру: груба, невихована, нахабна, егоїстична та самолюбива.

Віолетта Борігард цитатна характеристика

третій квиток знайшла панна Віолета Бореґард.”

“А знаменитість стояла на кріслі у вітальні, шалено махаючи рукою з Золотим квитком, наче зупиняла таксі. Щось усім говорила дуже швидко й дуже голосно, та нелегко було зрозуміти її слова, бо водночас вона так само шалено жувала жуйку.

— Я жую безперестанку, — кричала дівчина, — та коли почула про ті квитки містера Вонки, то відклала жуйку і перейшла на цукерки — мала надію, що мені пощастить. Тепер, зрозуміло, я знову жуватиму. Я дуже люблю жуйку. Не можу без неї жити. Жую цілісінькими днями, крім тих кількох хвилин, коли треба їсти. Тоді я приліплюю жуйку за вухо — щоб не загубити. Чесно вам зізнаюся, що почувалася б нікудишньо, якби цілий день не жувала жуєчку. Це щира правда. Мама каже, що панночкам таке не личить і що бридко дивитися, коли дівчачі щелепи постійно плямкають, але я не згодна. І хто вона така, до речі, щоб критикувати? її щелепи, якщо хочете знати, теж плямкають не менше — вона цілими днями на мене кричить.”

“… я жую оцей шматочок жуйки уже три місяці. Тобто це новий рекорд. Я вже побила попередній  рекорд моєї найкращої подружки Корнелії Принцметель. Як вона казилася! Ця жуйка — мій найцінніший скарб. На ніч я її приліплюю до бильця ліжка, і зранку вона знову готова до жування… може, спочатку твердувата, але трохи пожуєш — і вона м’якне. Коли я ще не почала жувати на світовий рекорд, то міняла жуйку раз на день. Найчастіше робила це в ліфті, вертаючись зі школи додому. Чому в ліфті? Бо мені подобалося чіпляти липкі пожовані грудочки на ліфтові кнопки. Тоді до пальця того, хто заходив у ліфт після мене й натискав кнопку, приклеювалася моя стара жуйка. Га-га! Іноді зчинявся такий вереск. Найбільше репетували жінки в дорогих рукавичках. Ой, я така рада, що зможу відвідати фабрику містера Вонки. Тим паче, що після цього він дасть мені жуйки на все життя.”

“І тут пролунав схвильований крик Віолети Бореґард — тієї пришелепуватої дівчини, що безперестанно жувала гумку.”

“Та врятувати Віолету було годі. її тіло розч дималося й змінювало форму з такою швидкістю, що вже за хвилину перетворилося на величезну круглу темно-синю кулю — власне, на велетенську ягоду чорниці, — а від самої Віоілети Бореґард лишилося тільки по парі крихітних ніжок та ручок, що стирчали з величезної круглої ягоди, та ще малесенька голівка нагорі.”

Оцініть статтю
Додати коментар