«Чорнильне серце» аудіокнига (скорочено)

чорнильне серце аудіокнига Зарубіжна класика

Корнелія Функе «Чорнильне серце» аудіокнига (скорочено)  аудіокнига скорочено слухати онлайн варто, щоб згадати про що твір, послідовність подій.

Аудіокнига «Чорнильне серце» скорочено

Слухати казку «Чорнильне серце» скорочено можна у відео. Аудіо доповнюють картинки, ілюстрації до твору, які допомагають краще запам’ятати зміст.

«Чорнильне серце» відео

«Чорнильне серце» про що?

Меггі — дванадцятирічна донька палітурника Мортімера, якого називають Мо. Вона успадкувала його пристрасть до книг. Меггі не має матері. ЗІ слів батька, одного дня її мати Реза вирушила в пригодницьку подорож і так і не повернулася. Однієї дощової ночі чоловік на ім’я Вогнерукий приходить до них додому і попереджає їх про якогось Каприкорна. Наступного ранку Мо каже, що вони повинні піти до своєї двоюрідної тітки Елінор, тому що він хоче, щоб вона переплела кілька книжок. З собою вони беруть Вогнерукого і ​​його куницю Гвін, а також книгу «Чорнильне серце». Її вони ховають від Каприкорна.

Але Мо вистежують люди Каприкорна (на чолі з Бастою, який вважає себе його фаворитом). Вони викрадають Мо і також забирають книгу з собою. Оскільки Елінор замінила палітурки, викрадачі помилково забрали не ту книгу.

Меггі, Елінор і Вогнерукий вирішують віддати потрібну книгу, щоб звільнити Мо. Але коли вони прибувають у село Каприкорна, Вогнерукий виявляється зрадником, через що Меггі та Елінор також захопили і закрили у камері Мо.

Мо розповідає Меґгі всю правду про себе. Він має здатність вичитувати (оживлювати) предмети та істот  з книг. Але об’єкти чи живі істоти можуть зникати з реального світу у вигадани. І це він контролювати не може.  Одного разу він вичитав Басту, Каприкорна і Вогнерукого з книги «Чорнильне серце», і Тереза, мати Меггі, зникла в ній разом із двома котами.

Відтоді Вогнерукий тужив за своєю домівкою і зробив усе можливе, щоб повернутися. Однак Мо не може цього зробити, тому що він не може контролювати, кого або що він вичитає в книзі або з неї; Крім того, Мо знає, оскільки він прочитав всю книгу «Чорнильне серце», що Вогнерукий помре в кінці історії. З іншого боку, Каприкорн ні за яких обставин не хоче повертатися до історії з книги, а радше насолоджується своїм життям у реальному світі Меггі та Мо.

Наступного дня в’язнів ведуть до сільської церкви, де вони зустрічають незграбного Даріуса, який також володіє даром вичитування, але заїкається під час читання і тому зачитує цифри не повністю. Мо тепер має замінити зчитувач. Однак перед цим Каприкорн знищує на очах у Вогнерукого всі копії Чорнильного Серця, які він збирав протягом багатьох років, за винятком однієї останньої копії, на що Вогнерукий злиться. Мо має вичитати золото для Каприкорна, щоб довести свої вміння. Йому вдається це зробити з книги «Острів скарбів», але коли він потім читає книгу «Тисяча і одна ніч», він вичитує хлопчика Фаріда з історії. Хлопчика зачиняють в сусідній камері.

Вночі в’язнів звільняє Вогнерукий і вони тікають із села разом з ним. Однак їх уже шукають люди Каприкорна.

Після втечі Мо з Меггі вирішує знайти автора «Чорнильного серця» Феноліо, щоб запитати його, чи є у нього ще один примірник книги. Після того, як Мо пояснює йому проблему, Феноліо розповідає, що його копії також були вкрадені.

Тим часом Елінор повертається додому та знаходить усі свої цінні книги спаленими. Вона дзвонить Мо і негайно повертається до нього. Мо повинен забрати її з аеропорту, а Меггі залишиться з автором. У цей час люди Каприкорна, включно з Бастою, знаходять Меггі та повертають її разом із Феноліо до села. Вони припускають, що Мо здасться добровільно, щоб врятувати дочку. Меггі дізнається, що вона успадкувала дар Мо, вичитавши фею Дінь-Дінь з Пітера Пена. Про це дізнається Каприкорн і призначає її новою читачкою.

Вогнерукий повернувся у село Каприкорна з Фарідом, коли прибув Мо з Елінор. Всі четверо хочуть спробувати врятувати Меггі та Феноліо. Вогнерукий таємно відправляється в село, щоб викрасти останню копію «Чорнильного серця» разом з німою служницею Ресою. Однак їх обох виявляють і схоплюють.

Наступного дня Каприкорн наказує Меґі підготуватися до урочистого вичитування «Тіні» з книги. Вона бачить полонених і впізнає в Ресі свою матір.

Повернувшись у камеру, Меггі дізнається від Феноліо, що тінь є безсмертною і невразливою фігурою, яка слухається лише Каприкорна і виконує те, що він наказує. Потім Феноліо вирішує переписати фінал твору, і зробити з тіні добру героїню.

Протягом цього часу Вогнерукий і Тереза сидять замкнені у склепі, де чекають страти. Вогнерукому вдається перехитрити Басту і втекти, а Баста і Тереза ​​залишаються в камері підземелля. Тому Каприкорн вирішує також стратити Басту, а Вогнерукий ховається у будинку Басти.

Тим часом люди Каприкорна беруть у полон Елінор. Вона приходить до камери Терези і Басти. У вечір фестивалю Мо і Фарід влаштовують пожежу, щоб відволікти увагу та врятувати Меггі. Меггі вичитує тінь, але за фіналом, написаним Феноліо, вона добра. Тінь полинає Каприкорна, деяких його людей, а решта послідовників Каприкорна тікають. Після цього Тінь розпадається. Меґі та Мо возз’єднуються й виявляють, що Феноліо зник у книзі замість тіні.

Вогнерукий і Фарід вирішують вкрасти останній примірник «Чорнильного серця» у Меґгі та її сім’ї, оскільки Вогнерукий сподівається знайти нового читача, який зможе знову повернути його у світі книги. Тереза, Мо та Меггі, Елінор повертаються до свого дому та знову починають колекціонувати рідкісні книги…

Оцініть статтю
Додати коментар