“Говорюща риба” аудіокнига (скорочено)

аудіокнига Говорюща риба Українські книги

Аудіокнига “Говорюща риба” слухати онлайн скорочено варто, щоб згадати чим закінчилася казка-притча про дружбу риби та рибалки.

“Говорюща риба” скорочено аудіокнига

Аудіо “Говорюща риба” слухати можна у відео, яке доповнюють картинки, ілюстрації до твору, які допомагають краще запам’ятати зміст притчі та її стислий переказ.

“Говорюща риба” про що?

Твір “Говорюща риба” Андієвської сюжет має незвичайний. Казка розповідає, що якось народилася риба, яка постійно говорила. Її батьки сподівалися, що це мине в часом, але вона не змінилася. Із часом інші риби та батьки почали її уникати. Сама риба мала добре серце і не розуміла, чому інші сумують. Вона відправилася шукати друзів у іншій зграї,  але і там її не зрозуміли. А згодом взагалі вигнали з водного царства.

Відправившись на берег, вона зустріла рибалку, який став її другом. Вони проводили час разом, ділилися історіями та радістю. Він навіть запросив її до себе в гості. Однак, заклопотана дружина подумала, що цю рибу спіймав її чоловік. Її слів жінка не чула і засмажила на пательні. Рибалка шукав друга, він не міг її впізнати серед інших риб на вечері. Він був самотній без риби, без свого найкращого друга.

Тести до казки "Говорюща риба"
Тест "Говорюща риба" Емма Андієвська  допоможе перевірити ваші знання. Тестування з відповідями дозволить закріпити правильні відповіді в пам'яті.

Малюнок та ілюстрації до казки “Говорюща риба”

говорюща риба скорочено

говорюща риба герої

Говорюща риба план

говорюща риба чого вчить

власне закінчення казки Говорюща риба

Оцініть статтю
Додати коментар